Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitol lehetek idegesito?

Mitol lehetek idegesito?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak mar, h az vagyok, illetve utaltak ra. Foleg az ismerkedes elejen. Latalaban sokat kerdezek (ezek jutottak eszembe), meg sokat poenkodok, bar amugy elegge izgulok es kicsi az onbizalmam. Irasban is meg eloben is ilyen vagyok. De foleg inkabb en a poenkodasra gondolok, privatba kifejtem akit erdekel, meg nehany esetet is (hatha ugy konnyebb tanacsot adni). ez engem nagyon sziven ut altalaban, mert sosem tudom hogyan lehetne beszelgetest kezdemenyezni es tarsasagba sem tudok beilleszkedni, aztan mikor ezt megkapom es emiatt nem beszelnek velem tobbet az faj. nem tudom, hogyan valtoztassak? vagy keressek olyat akinek ez nem para? mert ha meg valtoztatok akkor ugy erzem, h megjatszom magam. keves onbizalom lehet ennek az oka? koszi a segitseget, bar orulnek annak is, h ha elmondanatok (foleg lanyok), ti kiket tartotok idegesitonek?
2019. máj. 15. 16:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bar nem mindig mondjak ezt. foleg szerintem csak akkor mikor vicces akarok lenni, vagy amolyan konnyedebb temarol akarok viccelodoen beszelgetni. de utana mar senki nem tart annak, hanem jo tarsasagnak, csak nem tudom.
2019. máj. 15. 16:48
 2/15 A kérdező kommentje:
meg en probalok mindenkivel kedves lenni es sosem bunkozok, bar ugy vettem eszre, h mikor megkerek vkit, h legyen normalis vagy ertitek, vagy bunkozok akkor utana jobban tisztel es jobban beszelgetunk. mert amugy semmibe vesznek szerintem, pedig hat a normalis embert kene megbecsulni...
2019. máj. 15. 16:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Test. Szerintem pont az a baj, hogy nem magadat adod. Nem lehet, hogy mindenképp egyből a társaság középpontja akarsz lenni? Az sok embert zavar, irritál.
2019. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de, ez elo szokott fordulni. de akkor is zavarban vagyok, ha kettesben kell beszelni es szerintem akkor is probalok megfelelni, vagy tobbet mutatni:/ nem tudom miert eroltetem ezt a viccelodest
2019. máj. 15. 16:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Add magadat és ne erőltesd a többit. Ha szomorú vagy legyél szomorú, ha jó a kedved mutasd azt, meg igazság szerint meg kell tanulni háttérben maradni, meghallgatni a másikat is.
2019. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha a poénkodást nem lehet úgy előadni, hogy az poénkodásnak tűnjön. Főleg, ha ideges az ember, nem tudja olyan lazán előadni, ahogy a poént elő kell. Gondolhatnak arra, hogy komolyan gondolod. Vagy, hogy sértésnek szánod. Próbáld meg a poénkodást elhagyni.


Próbáld meg azt nézni, hogy milyen a társaság, aszerint kezdeményezni. Ne stresszelj rá semmiképp. Próbáld csak azt kimondani, ami a szituációba illik.

2019. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de mar rogton az elejen ugy erzem, h elfog ak utasitani es szerintem emiatt ez be is kovetkezik. az meg, h adjam a sajat erzeseim... ezzel is vannak problemaim, nem igazan tudom magam "sajnaltatni". meg magamat sem szoktam sajnalni, nem hogy elvarni, h sajnaljanak, nem is igazan vagyok sose szomoru, max duhos. meg ami meg eszembejutott, h a figyelemert viszont nagyon sok mindent megteszek, szerintem sokszor nem is beszelgetni akarok, csak figyelmet
2019. máj. 15. 17:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert az elején ezt gondolod már. Nem kell erre rágörcsölni, mert minél jobban akarod, minél jobban belegondolsz dolgokat, minél erősebben próbálkozol, annál jobban fogod ezt így elrontani.


Gondolj bele, az emberek szívesen beszélgetnek egy lazább, nyugodtabb valakivel, mint azon személlyel, aki már a "Szia!" előtt feszeng.

2019. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszodban utolsó soraidban a lényeg. Ott van minden elásva.
2019. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ertem en, de megsem lehet leelni egy eletet emberek nelkul. de vhogy nincs ra belso igenyem. nem is tudok sokaig fenntartani baratsagokat. a beszelgeteseim is megeroltetoek, eddig csak 1 ember tarsasagara vagytam igazan.
2019. máj. 15. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!