Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tennél a következő...

Te mit tennél a következő szituációban?

Figyelt kérdés
Megismersz valakit ezen az oldalon, írtok egymásnak napi szinten. Már-már azt hiszed, hogy ebből több is lehetne, mármint akár egy mélyebb baráti kapcsolat és egyszerűen jó vele beszélni. Aztán egyszer csak megszakad az egész, azt veszed észre, hogy ha te nem keresed, akkor ő sem, pedig úgy tűnt kedvel.
2019. máj. 15. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de tiszteletben tartom, ha valaki nem ír többet. Az egy dolog, hogy ezt meg is lehet mondani, de így is elfogadom, nem neheztelek rá. Egyébként sem várok egy-egy üzenetváltástól semmit.
2019. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy névtelen oldal, néhány ember pont ezért bí valószínűtlenül őszinte lenni, pont ezért nem is akarja hogy a másik oldal tudja a kilétét.
2019. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kialakult itt komolyabb baráti kapcsolatom. Csak éppenséggel két országhatár választ el minket, de már folyamatban van a találkozó szervezése. Mindketten nagyon várjuk. Nem hinném hogy megszakadna.
2019. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Már ne haragudj, de ki kérdezte? :D

2019. máj. 15. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős egy kicsit a helyzet, általában én rontom el egy-egy félreérthető, vagy épp rossz mondattal, de van, hogy más a probléma, pl.: hogy unalmas vagyok. Nagyon idegesítő a dolog, mert jó lenne, ha a másik fél közölné, hogy valóban én rontottam el, és hogy esélyt sem ad a jóvátételre, megbeszélésre.

Én ilyen, és hasonló helyzetekben már nem keresem az illetőt, bár van, hogy "véletlenül" összefutunk még véletlen 1-1 kérdés-válasz kapcsán.

2019. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom pasi vagy, a másik fél meg nő. A nők igen nagy része a neten azért beszélget mással, hogy pár napra elüsse az idejét és kipanaszkodhassa magát, de ennél többet nem akar. Aztán amikor úgy érzi, hogy kellően megkedvelték és építhette tovább az egóját, lelép.

Ne vedd a lelkedre, ez így megy.

2019. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!