Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valakinek 140+ IQja?

Van itt valakinek 140+ IQja?

Figyelt kérdés
Ha igen, írsz kérlek pár sort magadról? :)

2019. máj. 16. 23:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2019. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Ittvoken
2019. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
@2 akk mesélsz magadról kicsit? Mit csinálsz, egyetemen voltál-e, mit tanultál, nő v férfi vagy, hogy derült ki, van e élettársad, boldog vagy-e
2019. máj. 16. 23:29
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szoftverfejlesztő vagyok, BSc-m van programtervező informatikus képzésről, nincs élettársam, unalmas az életem, és egyedül a munkában tudok kiteljesedni.


25/F

2019. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És hogy derült ki h ennyire kimagasló?
2019. máj. 16. 23:38
 6/21 anonim ***** válasza:
menzas tesztet toltottem ki, de csak az onlinet ami alapjan be lehetett kerulni azok koze akik pesten irhatnak rendes tesztet. nem mehettem, mert 17 ev felettieknek szolt es en akkor voltam 16. nem 140, csak 137 jott ki, de remelem az is eleg neked. nem sokban befolyasolja az eletemet, a matematika teren tudtam csak kamatoztatni, de nem erdekel. max annyi, h sok matekversenyt nyertem, de ennyi. programozassal is foglalkoztam egy ideig, de nem kot le. mast szeretek csinalni es szerencsere ahhoz is ugyan ugy van erzekem!:)
2019. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

@6 nagyon köszi! :)

Templeton-ba bekerültél?

2019. máj. 16. 23:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szórás mellett? 15-ös szórás mellett a 140-es iq a felső 0,39%-ot jelenti, 24-es szórás mellett pedig a felső 4,78%-ot... A mensa jelenleg 15-ös szórású teszteket alkalmaz, ami 135-ig mér, ha valaki ennél magasabb eredményt kapott náluk, akkor valószínűleg sok évvel ezelőtt töltötte ki a tesztet, amikor még a 24-es szórás volt használatban és 140 volt a belépési szint a mai 130 helyett.
2019. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

39N, igazából mindig is tudtam, de írtam Mensa-s tesztet is.

Matekból én is jó voltam, versenyeztem. Általában mindent megértek elsőre, átlátom az összefüggéseket - már ahol logikusak.

Műegyetemre jártam, nem fejeztem be. Az érdeklődésem elég csapongó, de az én életem se valami izgalmas. Nem vagyok különösebben karrierista, sokáig nem is dolgoztam. Most pénzügyi területen vagyok, ez most épp egybeesik a csapongó érdeklődésemmel, de nem tudom meddig tart ki a dolog. Viszont így másfél év alatt elértem arra a szintre szakmailag, mint mások 6-8 év alatt. De pl ha nyernék a lottón, nem is lenne kérdéses hogy soha többet nem dolgoznék. Így, hogy muszáj, persze motivál hogy hasznosnak érezhetem magam és jó vagyok abban, amit csinálok, de ha nem lenne muszáj dolgoznom, egyáltalán nem hiányozna, sem a megbecsülés, sem a társaság. El tudom magam foglalni bármilyen helyzetben.

Férjnél vagyok és gyerekeim is vannak.

2019. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Persze, írok pár sort magamról. Nincs 140-es IQ-m de ez nem jutott el az agyamig, hogy ide ne válaszoljak. Londonban élek, és nem irodába dolgozom =proli de nem is magyarországon élek, tehát a felvágós elit sznob mindenkinél mindent jobban tud és mindenkinél okosabb embereket nagyon kényelmetlen helyzetbe tudom hozni avval, hogy szakmunkásként többet keresek mint egy 140+ IQval rendelkező posh család pici fia/lánya. Mi az IQ, mit adsz a világnak, azonkívül, hogy ezt hozta ki az online teszt? Légyszi ne IQ alapján ítélj embereket.
2019. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!