Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy azért kapom...

Lehetséges, hogy azért kapom ezt a sok rosszat mert állandóan piszkálok/kibeszélek embereket és ezt mind visszakapom az élettől?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 11:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
megérdemlem hogy anya rákos lett apám meg kitagadott és senkim nincs??
2019. máj. 17. 11:46
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én általában nem igazán hiszek a karmában, de az tuti, hogy ha mások ellen áskálódsz, akkor azok az érintett személyek érezhetik úgy, hogy visszaadják majd neked, hiszen rosszul esik nekik és onnantól fogva ők sem fognak sajnálni téged. Ilyen formában mindig működik a "karma".
2019. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen nem létezik. Csupán arról van szó, hogy rossz környezetben élsz, ill. lehet, hogy a te hozzáállásoddal is probléma van.

Más környezetben valószínűleg mást tapasztalnál.

2019. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

# 11/


Miért tagadott ki apád? Édesanyád kárát sajnálom, azt nem érdemelted meg. Viszont azt elképzelhetőnek tartom, hogy apud nem ok nélkül tagadott ki. Sőt azt is, hogy a fent leírt viselkedésed miatt nincs senkid. Szerintem ezt a részét valóban megérdemelted.

2019. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Apám még 4 évvel ezelőtt, akkor még nem voltam ilyen..ezek miatt lettem ilyen.A sok rossz miatt váltam ilyenné amik történnek velem..
2019. máj. 17. 11:49
 16/22 A kérdező kommentje:

Anya még menthető lenne, de az orvosok elszúrták az egészet.

Csináltak 2 biopsziát mindkettőnél az jött vissza,hogy nem volt elég a minta..

1 cm-s elváltozást találtak a mellében.

Így húzódik az idő és félek hogy egyre rosszabb lesz majd..

2019. máj. 17. 11:52
 17/22 A kérdező kommentje:

NINCS az az ok amiért ezeket kiérdemelném.

Egyébként nem úgy piszkálom őket hogy a szemükbe mondom,csak magamba vagy itthon,de ez nem ad okot ezekre..és egyébként meg még sorolhatnám mik értek..

2019. máj. 17. 11:58
 18/22 anonim ***** válasza:
Szokj le a leírt (és esetleg nem leírt) negatív tulajdonságaidról, ne árts másoknak - és minden megváltoztatható. Apád döntéséről a kérdezés ellenére keveset írtál, de a te dolgod, hogy mit árulsz el. Anyukád betegsége nagy eséllyel gyógyítható. Sok nőt ismerek, akik évekkel ezelőtt megkapták és élnek. Tegyél rendet magadban.
2019. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Tudom, én is sok olyan nőt ismerek

Csak egyszerűen nem könnyű úgy pozitívnak lenni, hogy nem nagyon történik jó, csak rossz.

De megpróbálok.

2019. máj. 17. 12:05
 20/22 anonim ***** válasza:
Kiírtál ide egy félig kész kérdést, utólag - a válaszokra - kiegészítgeted. Én is más választ írtam volna, de hagyom és törlöm a kérdést a gépemből.
2019. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!