Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy azért kapom...

Lehetséges, hogy azért kapom ezt a sok rosszat mert állandóan piszkálok/kibeszélek embereket és ezt mind visszakapom az élettől?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 11:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Meg amikor nagyon nagyon ideges vagyok akkor szidom az Istent, tudom hogy ezt nem kéne mindig meg is bánom nagyon, de egyszerűen azt érzem,hogy összeesküdött ellenem az élet.:((
2019. máj. 17. 11:11
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Ezt hívják úgy hogy karma.
2019. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálok leszokni róla.
2019. máj. 17. 11:12
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

Ez változó! Csak saját magamból kiindulva sosem áskálódtam, tettem keresztbe senkinek, de mégis szeretett szívatni az élet! Néha még most sem kímél, csak most már próbálok hellyel-közzel, de fogást találni rajta, hogy ne toljanak ki velem!

Azt mondják sokan, hogy: 'színház a világ'..

Eddig nem akartam ezt bevenni, de már kezdek rájönni, hogy sok embernek megvan írva a 'szerepe'! Bár az is igaz, hogy az ember saját maga sorsának kovácsa és elvileg tudnia kéne irányítani a saját életét!

Igen ám, de ez nem minden esetben feltétlen helytálló!

Az elmúlt évek tapasztalatából azt látom, hogy sokszor sok minden nem úgy megy, ahogy kéne!

2019. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Úgy érzem rugdos a sors, nem tudom elengedni a múltat, folyton az ex barátom csajait szidom, nézegetem a képeit, másokat is szidok akik ráadásul nem is ártottak nekem, sőt még az utcán is kedvesen köszönnek..szó szerint olyan vagyok mint egy megkeseredett öreg asszony..egyébként 17/L
2019. máj. 17. 11:21
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust javaslok. Ennyi düh nem normális egy embernél sem.
2019. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz már jártam, nagyon semmit sem hatott.
2019. máj. 17. 11:27
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

17 évesen nem késő változtatni. Első lépés, hogy felismerted a problémát, a második, hogy fejleszted önmagad. Olvass utána, hogy mi a pszcihológiai oka, annak amiért áskálódsz és kibeszélsz másokat. Ha érted a miérteket segít. Egyébként én hiszek benne, hogy ha jót adsz, akkor jót kapsz. Ha ártasz másoknak, akkor visszakapod az élettől. Hiszek a karmában.


Minden helyzet, amit rosszul érint, elkezdek gondolkodni, hogy vajon ezt miért kaptam. Mit kell tanulnom, min kell változtatnom. Valamint megnézem, hogy ez a rossz milyen jót hozott az életembe. Nálam egy komoly betegség, teljesen más irányba vitte a személyiségem és az életem. Ezért annyira hálás vagyok, hogy hihetetlen.


A másik fontos dolog az életben a hála. Minden este rágondolok, hogy miért vagyok hálás. Sok dolog van, ha jól belegondolsz. Élsz, tudsz járni-kelni, süt rád a nap, tudsz levegőt venni, a család, a barátok, a rengeteg lehetőség stb.

2019. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom miért kapod, de legalább megérdemled, nem sajnállak.
2019. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én megérdemlem?? miért is?
2019. máj. 17. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!