Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kéne viselkedni ha...

Hogy kéne viselkedni ha “bepukkant” egy ismerős csaj a kocsiba?

Figyelt kérdés

Nem tudtam mit csináljak, eleinte tűrtem, de olyan büdösre sikerült, hogy mondtam ‘én most lehúzom az ablakot de semmi gond’. Eléggé megsértődött hogy így tudtára adtam hogy érzem. Most úgy kellett volna csinálni a zárt kocsiban 10 percig mintha mi se történt volna?

Amúgy abszolút nem zavart, természetes dolog! Csak ne legyen már kötelező szagolni. Amúgy neki lett volna kötelessége, hogy elhárítsa a kellemetlenséget, ehelyett sunnyogott csak mintha mi sem történt volna!


2019. máj. 17. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad volt.
2019. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szó, megjegyzés nélkül kellett volna letekerned az ablakot.
2019. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emelkedett fel közben az ülésből?
2019. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a bunkó, hanem a csaj.

Simán elintézhette volna, azzal, hogy előtte megkér hogy húzhassa le az ablakot, mert melege van, vagy bármi.

Egy értelmes ember, ezt csinálná...

2019. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
jól írták, ennek a helyes megoldása az lett volna ha lehúzod az ablakot, de nem kommentálod nem szólsz semmit. ebből is lejött volna neki hogy nagyon is érzed és zavar/meg akarod szüntetni, de van benned annyi tartás hogy nem teszed szóvá, belátod emberi velejáró dolognak
2019. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj gyerekek
2019. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon suttyó lehet a csaj, már bocsánat. Szerintem teljesen igazad volt és ahhoz képest nem is voltál vele bunkó. Neki kellett volna sűrű elnézések közepette lehúzni az ablakot, nem pedig úgy csinálni mintha semmi sem történt volna. Alap dolog, hogy nem fingok más orra alá.
2019. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a baratod,minek ul a kocsidban. Ha meg baratok vagytok,akkor meg siman meg lehet mondani egymasnak a szitut sertodes nelkul. Igy legabb kiderult,h nem vagytok egy hullamhosszon. :D
2019. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki kellett volna rakni egy kicsit az autóból had fingja ki magát
2019. máj. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!