Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nőnek miért ellenszenvesek...

Haemorgen kérdése:

Sok nőnek miért ellenszenvesek a lassan elmélkedő férfiak?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2 fériismerősöm van, akikre "lassan elmélkedőt" mondanék. Egyikük kolléga, tipikusan az aki miiindeeent laaassaaan csinál, megalszik munka közben a tej a szájában. Főleg ha gondolkozik is közben, uhh 2 órán át iktat egy 20 perces számlát.

(Aki látta a Zootópiát, na mint abban a lajhár irodista :))

Csak ő azért bosszantó, mert konkrétan egy évig helyette (is) dolgoztam..olyan tetű lassú volt.


A másik meg sógorom, aki a tipikusan okoskodó, fél órán át ragozza a semmit amin előtte 2 órán át agyalt. Minden döntése előtt évek telnek el! 33 évesen költözött el a szüleitől, munkaváltáson 2 évig gondolkodott, autóvásárláson 1 évig. Ha kérdezel tőle valamit, a válasza 20. percében átkozod magad hogy kérdezted valamiről mert majd' belehalsz mire befejezi a gondolatmenetet. És a legzavaróbb, hogy mindezt azért mert mindenkinél okosabbnak és tájékozottabbnak hiszi magát.

2019. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A nők nevében nem beszélhetek, mert csak egy vagyok a sok közül, de én pl a túlzott lassúságot nem szeretem, illetve, amit felvázoltam az előző válaszomban (mindkettőhöz volt szerencsém).


Alapjáraton én nem szeretek valamivel többet foglalkozni, mint amit kell, pörgősebb vagyok, ha valami kész, csinálom a következőt, nem nagyon szeretem, amikor valaki miatt nem haladok, mert pepecsel. Munkában is úgy vagyok vele; valami jól sikerült és kész - Akkor minek filozófáljak rajta.


Az előző kommentemben felvázoltakat meg csak szimplán azért nem szeretem, mert olyankor mindig úgy érzem, hogy a férfi butának gondol.

2019. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit értünk a lassan elmélkedő kifejezés alatt. Engem a világból ki lehet azzal kergetni, ha vki nagyon lassan csinál meg dolgokat és nagyon lassan hoz meg döntéseket triviális dolgokban - nem szeretem pazarolni az időmet, és nem vagyok hajlandó egy boltban fél óráig azért állni, mert akivel vagyok, annak ennyi időbe telik eldönteni, hogy sajtos vagy tepertős pogácsát válasszon. A bizonytalanságot, döntésképtelenséget, tutyimutyiságot, illetve azt, ha valakiben egy csepp gyakorlatiasság, élet nincs, azt se nőben, se férfiben nem kedvelem, pedig én is hajlamos vagyok néha filozofálgatásra.
2019. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem teljesen egyértelmű a kérdés.Vannak azok a fajta nők,akik azt hiszik,körülöttük forog a világ,és egy férfinak mindig olyan gyorsan kell döntenie,ahogy ők akarják.Na ezt a típust kell férfiként totálisan ignorálni.De szerencsére ez csak egy részük,az értelmesebbek tudják tolerálni,hogy a férfi is ember,és nem mind egyforma.A döntésképtelenséghez,tutyimutyisághoz közel álló lassúság meg megint egy más dolog,azért egy férfi igyekezzen határozott lenni,ezt lassabb,elmélkedősebb típusként is ki lehet vitelezni.
2019. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Drága 14 te pont nem értetted a kérdést, ugyanis nem arra válaszoltál. Ha mindemellé még netán te is a lassan elmélkedő pasi vagy, és a totálisan irreleváns válaszodon netán 1 napot gondolkoztál is, akkor az csúcs kombó 😂😂😂 És ehhez nem a női elvárás a magas, megsúgom ;)
2019. máj. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!