Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ismertek olyasvalakit, aki sokáig nem bulizott, nem ivott és nem cigizett, aztán hirtelen átesett a ló túlsó oldalára?

Keress kérdéseket hasonló témákban: buli, cigaretta, alkohol, drog, szex

máj. 21. 12:44  Privát üzenet  

A válaszok
Én igen. Ezt az utat választotta azért hogy elfogadják, de baromi idegesítő lett mert állandóan túlkompenzált.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 21. 12:50 Privát üzenet
nem

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 21. 12:50 Privát üzenet
Igen, magamat. Aztán kinőttem, elmúlt olyan gyorsan, ahogy jött.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 21. 12:53 Privát üzenet
Csak olyat ismerek , sajnos!!!

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 22. 05:57 Privát üzenet
Szemely szerint en :D De mar kinottem

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 22. 17:19 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Volt egy fiatalkori barátom, aki sohasem ivott alkoholt. Évekkel később, amikor már messze sodort minket egymástól az élet, hallottam, hogy iszákos, részeges, züllött alak lett. Majd nem sokra rá azt hallottam, hogy részegen belesett egy patakba, és megfulladt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 22. 19:02 Privát üzenet
Miért?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 23. 19:48 Privát üzenet
Én ugyanez vagyok, akiről a kérdés szólhat, azzal a kivétellel, hogy továbbra sem iszom, nem dohányzom és sajnos bulizni sem megyek pedig jó lenne már ismerkedni 21 évesen. De lehet akármilyen jófej a társaság, én dohányozni és inni sem fogok soha.

# 8/10Időpont máj. 23. 23:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Éveken át hasonlóan elszigetelődtem ettől a világtól, most viazont egyre jobban elszigetelődöm emiatt az emberektől. Gondolkozom, érdemesebb lenne e váltani, még nem döntöttem.

A lelkiismeretem ellentmond ennek az életmódnak, csakhogy közben egyre rosszabb a helyzet.

# 9/10Időpont máj. 24. 15:54 Privát üzenet

Ha valaki egy másik személy vagy személyek miatt kezd züllött életet élni (iszik, bagózik), akkor az a gyengeség jele.

Ugyanis aki a nehézségek ellenére is kitartó, a végén az nyer.

Bocsi a hegyibeszédért. :D

# 10/10Időpont máj. 24. 17:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ha valaki kb.22 éves korától fogva inkább bulizott, ivott az 32 éves létére megváltozhat, benőhet a fejelágya?
Ismertek személyesen olyasvalakit, aki már (bármilyen okból) ölt embert?
Szerintetek az, aki nagyon sokat bulizott fiatal korában (majdnem minden héten évekig), az mindenképp megutálja, kiég, elhagyja teljesen a piát és az éjszakai életet?
Engem most sem hívtak sehova szilveszterkor ezért elmentem biciklivel körülnézni mi van az utcákon és mindenki bulizott. Olyan rosszul érzem magamat mit csináljak?
Mire utal az, ha valaki Facebookon újra bejelöl olyasvalakit, akit korábban töröl?
Van aki régen sokat bulizott, most viszont el sem tudja képzelni, hogy valahol lófráljon ilyenkor?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!