Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyasvalakit, aki...

Ismertek olyasvalakit, aki sokáig nem bulizott, nem ivott és nem cigizett, aztán hirtelen átesett a ló túlsó oldalára?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen. Ezt az utat választotta azért hogy elfogadják, de baromi idegesítő lett mert állandóan túlkompenzált.
2019. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2019. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magamat. Aztán kinőttem, elmúlt olyan gyorsan, ahogy jött.
2019. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Csak olyat ismerek , sajnos!!!
2019. máj. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szemely szerint en :D De mar kinottem
2019. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy fiatalkori barátom, aki sohasem ivott alkoholt. Évekkel később, amikor már messze sodort minket egymástól az élet, hallottam, hogy iszákos, részeges, züllött alak lett. Majd nem sokra rá azt hallottam, hogy részegen belesett egy patakba, és megfulladt.
2019. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért?
2019. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanez vagyok, akiről a kérdés szólhat, azzal a kivétellel, hogy továbbra sem iszom, nem dohányzom és sajnos bulizni sem megyek pedig jó lenne már ismerkedni 21 évesen. De lehet akármilyen jófej a társaság, én dohányozni és inni sem fogok soha.
2019. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Éveken át hasonlóan elszigetelődtem ettől a világtól, most viazont egyre jobban elszigetelődöm emiatt az emberektől. Gondolkozom, érdemesebb lenne e váltani, még nem döntöttem.

A lelkiismeretem ellentmond ennek az életmódnak, csakhogy közben egyre rosszabb a helyzet.

2019. máj. 24. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki egy másik személy vagy személyek miatt kezd züllött életet élni (iszik, bagózik), akkor az a gyengeség jele.


Ugyanis aki a nehézségek ellenére is kitartó, a végén az nyer.


Bocsi a hegyibeszédért. :D

2019. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!