Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék ismerkedni...

Hogyan tudnék ismerkedni pesszimista, motiválatlan, gyenge képességű emberekkel?

Figyelt kérdés
A csapból is az folyik, hogy mindenki happy, törtető és célokat akar kitűzni maga elé. Minden fiatal egyetemre jelentkezik meg minimum középvezető akar lenni mérnökként/közgazdászként egy multinál drága kocsival, saját értékes lakással, csinos feleséggel/álompasival és külföldi elit nyaralásokkal és értelmiségi szűk baráti közösséggel. Sokaknak már nem elég az angol és német perfekt ismerete, hanem elkezdenek tanulni mindenféle más nyelvet, franciát, spanyolt még akár egzotikus nyelvet is, mint a koreai és kínjukban meg tehetségükben már nem tudják hogy mihez kezdjenek. Ja és mindent problémám játszi könnyedséggel oldanak meg és képen röhögik az élet nehézségeit miközben tökéletesen biztosak magukban. A túlnyomó többségüknek természetesen a külseje is ezt tükrözi és szinte tökéletes embereknek számítanak. És ezt az elitizmus rengeteg fiatalnál tapasztalom. Ezzel szemben én egy lusta, depressziós, pesszimista, önsanyargató és céltalan emberként rosszul vagyok a fent jellemzett emberektől és hozzám hasonló mentalitású fiatalokkal szeretnék beszélgetni/ismerkedni, de egyszerűen nem találkozok sehol ilyenekkel. Mit tudnék tenni?

2019. máj. 10. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, vannak ezen az oldalon bőven elegen! :)
2019. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy, mert nem szeretünk ismerkedni. :P
2019. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Van egy oldal, nem tudom ismered-e, ajánlom figyelmedbe, ha tanulmányozni akarod a fent említett népeket. Asszem gyakorikerdesek.hu-nak hívják. Na, ott nyüzsögnek az pesszimisták és a motiválatlanok, önsorsrontók, és egyéb alfajaik. Az Emberek, Családi kapcsolatok, Felnőtt párkapcsolatok, Mentális egészség, Önismereti kérdések kategóriákban átlag felett reprezentáltak.


Sok sikert!

2019. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én a kritériumok egy részének megfelelek, de nincs kedvem ismerkedni. Minek, újra meg újra minden felhasználóval ellőni azokat a béna erőltetett kérdéseket, és a végére meg már olyan gagyi szar kérdések jutnak csak az eszünkbe hogy "a teát vagy a kávét szereted jobban", aztán abbahagyjuk a beszélgetést mert nincs értelmi. Hacsak nem vagy egy dögös szegedi szingli csaj aki 20 körül van és kapható egy randira, akkor nem érdekelsz. :D
2019. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor lesz rosszul valaki, ha minden igyekezete ellenére, így tartanák számon: lusta, depressziós, pesszimista, önsanyargató és céltalan ember.

Nyugodtan válassz inkább beszélgetőtársul a fent említett emberek közül, mert amellett, hogy reálisan látnak, feldobják a napodat, kiváló információcserét lehet velük lebonyolítani, mindazonáltal még számos előnnyel rendelkeznek.

2019. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem ismerkedem magamhoz hasonlókkal, csak nálam jobbakkal, szóval bocsi. Igyekszem magam okos emberekkel körülvenni.
2019. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Akkor ez azt jelenti, hogy szeretnél kitörni ebből a posványos helyzetből és nem arra vágysz, ami most jellemző az életedre...? Hát akkor tényleg nem te vagy az én emberem. :D
2019. máj. 10. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekem írhatsz, bár lehet, hogy 28 évesen nemcsak pesszimista és depressziós vagyok, hanem már öreg is. Már fiatalon is ilyen voltam, na meg is lett az eredménye, nem vittem semmire az életben. A többiek pedig tényleg középvezetők lettek és gazdagok és tényleg csinos feleségük / álompasi férjük van, én meg itt senyvedek. Velem nem történt semmi azóta, csak meghíztam.
2019. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már ennek az ellentétét is láttam. Mikor az elit rétegből akartak beszèlgetni/ismerkedni olyan emberekkel, akik nem ebbe az osztályba tartoztak. Nem szép dolog kikötésekkel indìtani, mert ìgy elhatárolódsz másoktól. Sok sikert az ismerkedéshez! :)
2019. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kèrdèst engedj meg,ez neked ìgy jò?
2019. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!