Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érzem magam a gazdag...

Rosszul érzem magam a gazdag szomszédságban?

Figyelt kérdés

Én sajnos elvesztettem a lakásomat, így amíg talpra nem állok (a mostani albérlet árakkal 1-2 év) a húgom magukhoz költöztetett. Eddig középosztály alján éltem, ők a felsőosztályba tartoznak. Az utcájukban orvosok, menő vállalkozók, ilyesmik laknak kizárólag. Én elég hülyén érzem magam ilyen környezetben, főleg hogy alapból azt hiszik sokan, én is háztulajdonos vagyok. Kellemetlen ez nekem, jobban érezném magam egy putritelepen. Itt nem a magam fajták között vagyok, feszélyez.

Nem érzem idevalónak magam, úgy érzem nem érdemlem meg, hogy ilyen helyen éljek. A húgom erősködött amikor már megvolt a helyem a munkásszállón, hogy az ő testvére ne éljen olyan körülmények között.


Szerintetek költözzek el inkább a munkásszállóra a sajátjaim közé?


2019. máj. 21. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne.

Ez egy esély az életedben ahhoz, hogy kitörj abból a helyzetből, ahová valónak KÉPZELED magad.


Ismerkedj inkább a helyiekkel, élvezd a társaságukat, tanulj a gondolkodásukból. Nem véletlenül vitték valamire, és te csak profitálhatsz ebből az élethelyzetből.


Azért kényelmetlen, mert durván kibillentett a komfortzónádból. De idővel megszokod. És ki tudja, mikor bukkansz te vagy más egy olyan értékedre, amelyre eddig nem fordítottál figyelmet, vagy fel sem tűnt a korábbi környezetedben, és fordulatot vesz az életed.

2019. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most mindent alapbol rosszabbul elsz meg es az onertekelesed is gyengebb. Biztos nehez de ez majd azert valtozni fog persze te tudsz valtoztatni.
2019. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hàt ez elég megalàzó lehet hogy a húgod ennyivel többre vitte. Föleg ha pasi vagy. Én inkàbb elhúztam volna külföldre komolyan mondom azt lesz ami lesz.
2019. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!