Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire igaz, és egyet...

Ez mennyire igaz, és egyet értetek vele?

Figyelt kérdés
"Ha csúnya vagy,és valaki szeret,akkor tudod,hogy önmagadért szeret. A szép emberek nem tudják,hogy kiben bízzanak."
2019. máj. 22. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha csúnya vagy alapból nem szeretnek, szóval... 😅
2019. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából igaz és egyet értek vele, de vannak kivételek (ezért a "nagyjából").
2019. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
Szerintem akármi is van, sose tudhatjuk, kiben bízhatunk, nem kinézet függő. Érdekes módon ilyesformán nem, anyagiak kapcsán ismerek hasonló lényegű mondást, abban több rációt látok, hogy a pénzéért szeretnek valakit.
2019. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első mondattal abszolút nem értek egyet. Aki szép, az is tudhatja, hogy önmagáért szeretik.Ez nem külsőségekhez kötött.


Második mondat igaz lehet.

2019. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
Illetve inkább a népszerűség a kulcs, ez lemaradt. Ahhoz pedig nem feltétlen kell szépnek lenni.
2019. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valaki megnézte a galaxis őrzői 2.-t? ;)
2019. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 4. válaszolóval ellentétben, én meg éppen az első mondattal értek egyet.

Megmagyarázom, de most nem térek ki a "csúnya" megmagyarázására, mert ez relatív, de azért tudjuk, hogy ki a "csúnya". Ebből indulok ki.

Tehát, ha csúnya vagyok (annak látom magam, vagy a többség annak lát), de valaki mégis (így is) szeret, akkor bizonyára önmagamért szeret (mellőzzük a feltételezést, hogy érdekből szeret, de ez akkor már nem szeretet). Ezért írtam fentebb, hogy "nagyjából". Gondolom lesznek ellenvélemények, de vitába nem bocsátkozom. Tudomásul veszem őket.

2019. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nettó hülyeség
2019. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!