Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert bántják azokat az...

Miert bántják azokat az embereket akik végső elkeseredésükben itt keresnek vigaszt vagy kérnek tanácsot?

Figyelt kérdés
Ez annyira csúnya dolog..
2019. máj. 22. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert vannak azok a beteg, frusztrált emberek, akik ettől érzik magukat "valakinek".
2019. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Hogy egy klasszikust idézzek: "Mert sok a köcsög."


Magyarországon ez a nagypofájú, kritizáló, bíráló viselkedés a menő. Nem segítünk, inkább belerúgunk. Miért? Mert ezzel bizonyítjuk magunknak, hogy mi jobbak vagyunk. Mással nem sikerül úgysem.

2019. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Borzalmas némelyik hozzászólás.. elszomorító..
2019. máj. 22. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Azt tegyük hozzá, hogy van 1-2 reménytelen kérdező is aki nem tanácsot, csak vállveregetést akar a hülye gondolkodásmódjához. Illetve vannak azok a visszatérők, akiknek naponta van "végső elkeseredésük".
2019. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van..de az miért jó..? Sok pszichomokus..
2019. máj. 23. 01:32
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert momentán ez az oldal nem arra lett kitalálva, hogy önkéntes lelkisegélyszolgálat működjön rajta.
2019. máj. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Én teljesen Fatal kolléga mellett állok. Ott a jó példa (ha már mutogatja a nevét) ez a rendespasas alak. Állandóan nyávog, hogy milyen magányos. Kapott már sok tanácsot. De ő nem. Ő csak sír. Na most ezzel mit kezdjen az ember?


Hozzáteszem azt is, hogy ez a mai világgal az egyik legnagyobb baj. A kis gyenge akaratú embereket nem megedzik, hanem még támogatják is a kis buborékot körülötte, növesszen csak egyet és éljen boldogan a kis biztonságos világában. Csakhogy az élet akkor is be fog hatolni és ha valaki nincs rá felkészülve, szarul jár.


Engem kettősen neveltek. (és milyen jól tették!) Ha valódi nyomorom volt, akkor kaptam megértést és támogatást. De ha olyanért sírt a szám amit amúgy meg tudtam volna oldani csak tenni kellett volna? Na azért már nem.

Továbbá voltak ilyen adott helyzetben durvának és szemétnek tűnő pofonok, amik úgy tűntek, mintha csak bántásból kapnám, de valójában azzal ráztak fel, és ettől tudtam talpra állni.

Nem mindig segítség a pátyolgatás. Néha kifejezetten ártalmas. Néha kell az a józanító pofán vágás. Csak az a baj, hogy az emberek ebbe a szándékba is csak a rosszindulatot képesek belelátni.

Na de ez nem az én dolgom.

2019. máj. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz..és van benne igazság.. csak ne felejtsük el hogy nem vagyunk egyformák.. ki igy ki úgy éli meg a dolgokat..perszevaz onsajnalat es tarsai nem oldanak meg semmit..
2019. máj. 23. 06:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Mo.-n semmi együttérzés nincs, ezért.
2019. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!