Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki boldogtalan, az cinikus...

Aki boldogtalan, az cinikus szemmel néz mindent?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondasz valami konkrét példát erre?
2019. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Aki cinikus szemmel néz mindent, az boldogtalan lesz? Ördögi kör...
2019. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mert van, aki pont ebben éli ki a boldogságát...
2019. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
4es,vannak sajnos olyanok is. De rengeteg magányos, szelíd, zárkózott, onbizalomhianyos, szomorú ember él közöttünk,akik boldogtalanok.
2019. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aki boldogtalan, az inkább negatívan néz mindent. Nem tudom hogy jön ide épp a cinikusság, de nem föltétlenül köthető ide.

Habár nem írtál konkrét példát, hogy mire is gondolsz.

2019. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hááát... sajnos bizony előfordulhat! Én sajnos ismerek ilyen embert személyesen, akinek boldogtalan a házassága és az egész élete is, s bizony sokszor próbál "mások alá tenni" !

Ezek az emberek sajnos nem képesek elviselni, ha mások boldogok, így úgy viselkednek velünk, hogy akkor mi se legyünk azok! Az ilyen embernek lelki segítségre volna szüksége, de mint tudjuk, csak azon lehet segíteni, aki maga is akarja!! :-)

2019. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!