Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire neznenek ram furan?

Mennyire neznenek ram furan?

Figyelt kérdés
Szeretnek eljarni futni, falu-kis utcak es sok oregasszony. Viszont szeretnem elkerulni a rosszindulatu pletykakat, neveteseket. Szerintetek?
2019. máj. 23. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki beszól, szólj vissza, hogy "Gyere te is, fussunk együtt. Versenyzünk?"
2019. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Nekik nincs életük, ha ezen csámcsognak. Ha befestenéd a hajadat más eltérő színre, akkor az lenne a bajuk, ha lecseréled a kocsidat az a bajuk... Ha nem futsz, akkor is találnak valamit nyugi. Akkor meg inkább légy egészséges :)
2019. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fussál nyugodtan. Maximum a vénasszonyok fognak pletykálni, a náluk fiatalabbak szerintem meg támogatnának is. A kisgyerekek meg leszarnák.
2019. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét eset:

A faluban minden temetés után összegyűltek a nyugdíjas anyókák:

Marika nem szerette a halottat. Amíg élt a s#ggét kinyalta, de a temetésen nem sírt. Biztos örökölni akart.

Terike nem szerette a halottat. Amíg élt rá sem nézett, most meg úgy sírt mint a vízesés. Biztos, hogy részt akar az örökségből


Így végig mindenkin, Minden temetés után.


Ha futsz az a baj, ha nem, akkor az. Ne foglalkozz vele. Vannak, akiknek nem lehet a kedvére tenni.

2019. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját vélemény.

Budapesten lakom, elkezdtem futni, rosszul éreztem magam, hogy ki lát, ismeretlen és ismerős megnéz, biztos bénán futok, stb... Ez teljesen normális, kilépsz a komfortzonádból.

Nehogy előttük kezdj el futni, menj odébb ahol senki nem lát (nekem rakpart volt a nyerő, igaz sok az ember viszont ott nem lógtam ki annyira mint a körúton), kapucnis fel és mehet.

2 hét után megdöbbentően sok eredményt tapasztaltam, jó érzéssel futottam a körúton a rakpartig.

Én is olyan ember vagyok aki azt mondja, hogy kit érdekel a másik, ha néz akkor nézzen, valahogy mégsem éreztem jól magam.

2019. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Falun lakom, itt sokan futnak kutyával, egyedül, de még anyuka babakocsiban alvó gyerekkel is. Nem ciki a sporz!
2019. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!☺️
2019. máj. 23. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Tenni kell rájuk magáról, ez is egy kegyetlen pletykás falu, de egyszerűen a legjobb ha elengedi a füle mellett az ember a dolgokat.


Tavaly szeptemberben pl meghalt a polgármester, otthon reggel ágyban, de volt kinn mentőhelikopter is. Aznap reggel közeli forrásból hallottam, épp vasútállomásra tartottam ki, este meg már azt hallottam, hogy a polgármesteri hivatalnál megtámadták és megölték... Pedig lakik itt szűk 400 fő, de ilyen szinten megy a pletyka.

2019. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
magáról = magasról
2019. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!