Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen programok, helyek...

Milyen programok, helyek vannak ahová egyedül is mehetnék? (anélkül, hogy mások furán néznének)

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra pl. hogy a mozi kilőve, az fura és unalmas lenne egyedül. Szerettem a Margitszigetre járni, de kezd kicsit hűvös lenni hozzá. Valami fiatalosabb kávézó, ahol lehet hosszasabban is üldögélni, olvasgatni?

Valami aktuális kiállítás?

Bármilyen jöhet


2016. dec. 4. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és kizárólag Budapesten, de azon belül bárhol. 20 éves lány vagyok, ha ez számít bármit is :D
2016. dec. 4. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem moziban sem fura egyedul menni. ezen kivul beulhetsz konyvtarakba, kavezokba, teahazba, amit a penztarcad kibir.
2016. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyetemre be lehet járni egyedül is

aztán meg elmehetsz egyedül haza :)


ne érdekeljen, ha hülyének néznek! :D

túrázz a környező erdőkben-hegyekben :)

2016. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mozi sem fura. Voltam már teljesen egyedül moziban kedvezményes napon, de tényleg egyedül, szóval nem csak nekem nem volt konkrétan társaságom, akikkel mentem volna, hanem rajtam kívül senki nem volt a teremben. Aztán levetítették csak nekem a filmet, amire jegyet vettem. :-)


Nagyon sok helyre el lehet menni egyedül is, én pl. külföldre is utaztam már többször is egyedül.

2016. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!