Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tehetséges vagyok...

Szerintetek tehetséges vagyok a rajzolásban?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szoktam látni mások rajzait ennyi évesen amik sokkal jobbak. Igazából csak hobbiként csinálom néha. Mégis úgy érzem, hogy jobb már nem tudok lenni.

Itt egy rajzom:

[link]

Szerintetek?



2019. máj. 24. 01:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem értek hozzá, de nekem nagyon tetszik
2019. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miért csináltál chesterből egy nagyit, de egyébként igen, tehetséges vagy. Ha csak másoltad akkor is, ha az alapja is saját, akkor kreatív is.


Jobb pedig mindig lehetsz, az tehetségtől független. Rajzold újra időnként egy-egy régi rajzodat, deviantarton rengeteg ilyen van, biztos hogy az elmúlt évben is sokat fejlődtél.

2019. máj. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, tehetséged az van hozzá, gondolom elég sok idő kellett, mire erre a szintre fejleszd magad, de ezek után sem érdemes abbahagyni, ha már ennyi időt és energiát öltél bele nem érdemes megállni és azt mondani, hogy már nem tudsz fejlődni. Igenis is tudsz hova fejlődni de ez csak rajtad múlik, hogy mennyire akarod! Tuti lány vagy ezzel a stílussal, látszik is, de nem szabad most megállnod, ha motiváció hiányában vagy, akkor nézegess más műveket, alkotásokat, jobb pedig változó, szóval előbb utóbb jobb leszel a mostani önmagadnál, csak kitartással, bár idáig is megvolt, máskülönben nem csodálhattam volna meg a műved (:
2019. máj. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat! Igazából fiú vagyok, ez lehet elég fura valaki számára 😅. Ez 1 éves rajzom, azóta még csináltam egy-kettő portrét, csak a családtagjaimról.
2019. máj. 24. 01:54
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Tetszik ahogy az irasbol jon le a mikrofon.
2019. máj. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Azzta, dude, ez naggyon pöpecmagnó! Abba ne hagyd! Szerintem simán csinálhatnál bakelitlemez borítókat.
2019. máj. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon jól nyomod! Évekig foglalkoztam 3D grafikával játékfejlesztőként. Kitűnő karriert futnál be konceptgrafikusként. Nagyon tehetséges vagy.
2019. máj. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nagyon jó lett a rajzod, ha többet foglalkoznál vele, pl napiszinten, akkor jobban fogsz majd fejlődni.
2019. máj. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Régóta figyelek kibontakozó tehetségeket. Néhányukat láttam úgymond felnőni. Amatőr képregényesek, még suliban, aztán páran már ebből élnek. Deviantart oldalon követtem néhány ilyen művészt.

Úgyhogy tapasztalatból mondom, igen. Van. Foglalkozz vele!

Plusz pont, hogy a hajnalom feldobtad. :)

Megkérdezhetem, miért épp ezt a rajzod tetted fel, és mi inspirált mikor készült? Miért épp ő?

Amúgy nekem is feltűnt a design, és nagyon ötletes. Szóval szívesen veszek pár (vagy akár több) szót a műről. :)

2019. máj. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Ó és még valami: köszönöm, hogy megosztottad a rajzot. :)
2019. máj. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!