Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szánalmas ez a felvágás...

Nem szánalmas ez a felvágás ami megy Facebookon meg az Instagramon?

Figyelt kérdés
Kirakják a külföldi nyaralós képeket miközben a másiknak kajára sincs pénze! És a többségnek fogalma sincs a munkáról! elküldenék őket 3 műszakba dolgozni gyárba ott döglenének meg.
2019. máj. 24. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ne nézd az oldalam. Még szívrohamot kapsz a horvát és olasz nyaralásom képeiről...

Azt teszek ki, amit akarok. Ha a nyaralós képeimet teszem ki, akkor azt teszem ki.

Engem te nem érdekelsz, akkor én miért érdekellek?

Amúgy pedig honnan veszed, hogy nem tett az utazásért senki semmit?

2019. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Az élmények megosztása nem felvágás szerintem...
2019. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A szellemi munka ugyanolyan megterhelő és fárasztó, csak nem lesz izomlázad tőle. Egyszerű munkásemberek (vagy nagyszerű trollok) kedvenc fordulata az, hogy csak az a valós munka amit a két kezével és erejével végez az ember, az irodában pedig egész nap csak ülnek és csevegnek meg kávéznak az emberek, aztán valahogy eltelik a nap, és mégis többet keresnek mint ő. Abba már bele sem megyek, hogy mentálisan mennyire leterhelő napi 8 órában ostoba, hülye, bunkó, pökhendi, a kérdezővel egybevágó stílusú embereket kiszolgálni egy ablak mögül, meg jó pofát vágni hozzá. Sebaj, majd a riviérán kipiheni magát az ember, a munkás meg kifröcsögheti magát otthon a fotelből, miután lehúzta a napi piát meg ráküldte a liter sört, és hangulatba jött.
2019. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kikövetem azokat, akik ezt teszik Fb-n. Nekem is egyetlen képem van fent, sose osztottam meg semmit, magánvéleményként gáznak tartom az örökös megosztásokat, de nem akarom számukra előírni, mit tegyenek, vagy ne tegyenek.

Az irigység mondatja veled azt, hogy meg akarod határozni, el akarod dönteni, felül akarod bírálni, hogy "csak akkor tehetik ki ha te meggyőződtél arról: "megdolgoztak érte". Attól hogy számodra lelki fájdalmat okoz, hogy mások olyan életet élnek, oda mennek, ahova vágynál, ha őket próbálod dehonesztálni, problémádat nem oldja meg. Tegyél a céljaidért, aki pedig zavar, vedd ki a követését.

2019. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én gyárban dolgozom, de nem 3 műszakban, mert én továbbtanultam és nem csak a szakmunkásképzőm van meg. Mellesleg tudom, hogy mennyit keresnek nálunk a gyárban, pláne a műszakpótlékkal együtt, ha úgy beosztanák, ahogy én, nekik is futná utazásra
2019. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Látod, ezért kellett volna tanulni az iskolaban a gyökérkedés helyett, mert ostoba, képzetlen embereknek csak fárasztó, rosszul fizető, lélekölő munka jut, amire egy idomított majom is képes. De te lusta voltál tanulni, mert azt hitted, majd a két szép szemedért, a piálásért, az iskolakerülésért meg a buta menőzésért fizetni fognak téged felnőttkorodban. Tévedtél, megszívtad.


Persze még most se lenne késő elkezdeni tanulnod programozni, és akkor pár éven belül neked is jó fizetésed lenne, de hát ugye gondolkozni fárasztó, sokkal egyszerűbb a Gyakszin picsogni.

2019. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
Nekik is kell valami öröm, a kínhalál előtt. Ne sajnáld tőlük, ezt az apró dolgot. Semmiség.
2019. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Miss Endzsi ***** válasza:
Tanulni kell érte, hogy ne kelljen 3-4 műszakban dolgozni, és akkor még lehet normális fizetésed is.
2019. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Fecem nincs ...:)

Inst... van , de soha nem posztoltam.

Nem voltam meg nyaralni, vagyis inkább nemet mondtam ra.

F.

2019. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
3-4 műszak az nem munka hanem modernkori rabszolgatartás...
2019. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!