Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha kívülről egy...

Mit csináljak ha kívülről egy önimádó sznob srácnak tűnök de csak a perfekcionizmusom és megfelelési kényszer miatt? 24/F

Figyelt kérdés
Inkább tartanak az emberek tőlem, nehéz így lányt találni.

2019. máj. 25. 11:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Aki ismer tudja hogy visszahúzódó vagyok és szerény.
2019. máj. 25. 11:27
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem tart tőled senki, egyszerűen nem érdekelsz senkit.
2019. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Maltodextrin ***** válasza:
100%

Vedd lazára, mosolyogj sokat és ne gondold túl a dolgokat.


A megfelelési kényszer a 22-es csapdája, mert lehetetlen mindég minden körülmények között (khmm) megfelelni.

2019. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha azt hiszed,hogy az önimádás miatt majd szeretni fognak,akkor tévedsz. Nem érdekelsz senkit,ez az igazság.
2019. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld meg önmagadat adni, az már sok embernek bejött.
2019. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, de csak a családommal szemben, mert ők mindig igyekeznek lehúzni, én meg ezt próbálom kompenzálni. Úgyhogy azt hiszik, beképzelt vagyok. Másokkal szemben meg inkább visszahúzódó, cseppet sem magabiztos.

Nem lehet, hogy te is kompenzálsz vmit?

2019. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azt kompenzálhatom hogy nem megy a csajozás. De azért nem megy mert amilyen nekem kell olyat nehezen találok, ha véletlenül találok akkor foglalt stb.
2019. máj. 25. 12:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Értékes embernek tartanak meg helyesnek de a lányok zöme nem üti meg azt amit keresek vagy amilyennek sztem én vagyok (nem beképzeltségből). Tehát pl. én nem cigizek, nem járok össze vissza bulizgatni, foglalkozom a testemmel stb. Minden nem szokott összejönni kivéve ha egyetemen próbálkozom majd.
2019. máj. 25. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg dolgozz magadon, hogy ne akarj annyira megfelelni az embereknek. Egyébként én mindig a kicsit szókimondóbb, egomániás férfiakat tartottam vonzónak, mert őket meg kell fejteni és ki kell építeni egy olyan bizalmat hogy megmutassák neked az igazi énüket, ami sokkal gyengébb és szerethető.
2019. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki menő, annak nincsen szüksége az arcoskodásra. A párod, úgyis azért fog szeretni ami vagy és nem azért, ami lehetnél...
2019. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!