Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire következtethetünk abból,...

Mire következtethetünk abból, ha valakinek évvekkel az érettségi után is még az érettségis tablóképe a profilképe?

Figyelt kérdés
(Az volt élete egyetlen jól sikerült képe?)

2019. máj. 27. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 5 éves a profilképem facebookon. Képzeld el van másik jobban sikerült fotóm is de nem érdekel az egész közösségi médiás mocsok. Csak kényszerből van még mindig Facebookom mivel valakivel csak ott tudok chatelni. Ezért nem is fogom lecserélni szerintem.
2019. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem ezzel foglalkozik. Nekem is egy 17 elején készült kép a profilképem, annyira nagyon nem érdekel.
2019. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem:

1. Nem mindenki szereti magát fotózni, vagy nem fotogén és számára az a legjobban sikerült kép.

2. Nem érdekli annyira a közösségi média csak legyen egy képe és kész, vannak fontosabb dolgok is.

2019. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Tudod, nem mindenki olyan, hogy állandóan naprakész profilképet kelljen lőnie magáról.
2019. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ma már nem igazán menő hetente cserélgetni a profilképünket. Nem nagyon érdekli az embereket és ritkán töltenek fel új képet.

Egyáltalán nem gáz szerintem ha régebbi kép van fent.

2019. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Le is írtad a valószínű választ.

Én pl. nem szeretem ha fotóznak, megtiltottam a barátaimnak, hogy kitegyenek fotókat, amin rajta vagyok. Nincs velem semmi baj, csak így van. Profilképem sincs, aki ismer tudja, hogy nézek ki, másnak meg nem kell.

2019. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs is profilképem. Egy kép van rólam, ami még a gimis ballagáson készült. Facebookon nem lájkolok, nem osztok meg semmit. A messengert használom csak, kb kényszerből mert mindenki azt használja. Akinek nem tetszik ez, ne írjon nekem. Vannak az életben ennél nagyobb problémáim is, mint, hogy a képekkel foglalkozzak. Egyre több ismerősöm tűnik el facebookról. Akik régen nagy facebookosok voltak és napi szinten posztoltak, ma már szinte semmit nem osztanak meg magukról.

24N

2019. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Én évente 1x váltok
2019. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Haha, csatlakozom az előttem szólókhoz, az én profilképem már vagy 10 éves. Egyrészt csak azért tettem fel, hogy felismerjen, aki akar, ráadásul gyűlölöm, ha fotóznak.

Szóval én arra „következtetnék”, hogy ő is kvázi online telefonkönyvnek használja a Fb-ot.

2019. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Maltodextrin ***** válasza:
72%

Arra lehet következtetni, hogy hidegen hagyja a facebook.


Én töröltem a profilomat egy éve és láss csodát: nincs több kába hírfolyamgörgetés órákhosszat, megfelelési kényszer vagy depresszív hangulat más népszerűségét és sikereit látva.


A legtöbb ember a legjobban sikerült pillanatait teszi oda föl, így akarja eladni magát. Az érettségi profilképes emberünk nem akarja eladni magát.

2019. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!