Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pasi miért nem áll ki...

Egy pasi miért nem áll ki magáért, miért kerüli a legkisebb konfliktust is?

Figyelt kérdés

Ráadásul tök hülyén kezeli ezeket a dolgokat: olyan minősíthetetlen beszólásokért amiért egy átlag pasi már ütne, ő azt is elvicceli!


Ezt úgy értsétek hogy ha lek*rvázzák a barátnőjét azon is röhög és annyit mond hogy "ja jól keres vele a csajom, engem is eltart!" (megtörtént eset)


Ezért normális pasi már verekedne de ő nem!


Szerintem simán gyáva! Találkoztatok már ilyennel?



2019. máj. 27. 21:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem szellemesen válaszolt a lek.vázásra. Most tényleg, mit lehet erre mondani? Vágja orrba az illetőt, vagy mi? Soha nem lennék együtt olyan pasival, aki nem tud uralkodni magán és megüt valakit. Aztán majd én leszek a következő, engem is megver, ha valami nem tetszik neki.

(Ha pedig én is ott vagyok, amikor lek.urrváznak, akkor majd elintézem én, nem kell megvédeni.)

2019. máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy kezdeményezzen verekedést azt valóban nem szabad, de azert elkuldhetne az illetot a kva anyjaba. En sose kezdemenyezek bunyot de nagyon durvan beszolok aztan ha nekem jon az illeto el lehet verni mint a szrt. Mivel az màr önvédelem.
2019. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Normális férfi nem verekszik, az egyetlen kivétel a jogos önvédelem. Szerintem zseniálisan reagálja le, hogy nem süllyed le a beszólogatók szintjére hanem inkább visszavág valami frappánssal. Nekem soha nem kéne olyan pasi, aki verekedéssel oldja meg a konfliktusait, az ilyeneket nem tartom férfinek, hanem frusztrált szánalmas kis nudliknak. Olyan pasi se kéne, aki anélkül akar megvédeni, hogy külön megkérném rá, ha valaki nekem szól be, azt köszönöm szépen tudom én is kezelni.
2019. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
Ja, tök zseniális, hogy megengedi egy idegennek azt, hogy engem k-nak nevezzen, majd utána ő is annak hív. Majd utána ne csodálkozzon, ha én is úgy hivatkozok az édesanyjára, aki ilyen jellemtelen, gyenge féregnek nevelte.
2019. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Inkább azon gondolkozz el, hogy miért éri el egyáltalán az ingerküszöböd, ha egy idegen beszólogat.. Kit érdekel, ha valaki lekrváz? Az őt minősíti, a reakciód viszont téged. Szerintem az a jellemtelen hulladék féreg, aki ilyenen megsértődik vagy aki az ilyet agresszíven reagálja le, de kinek mi.
2019. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy sztori ezzel kapcsolatban.

Az eslő "nagy szerelmemet" lekrvázták az ismerősei az utca túloldaláról. Vissza szóltam és szerencsémre volt annyi gerinc a sràcokban, hogy amnyit szóltak vissza, hogy majd rájössz a dolgokra. Kiderült a csajról, hogy mellettem azzal a gyerekkel "kavargatott", persze a gyereknek azt mondta, hogy mi már nem vagyunk együtt. A herpesz a száján és 1-2 ismerős tanusította a srác igazát.

Azért mondom szerencsésnek, mert ha ilyen bunyós Pityuka stílusuk lett volna, akkor kellemetlen szituáció keletkezhetett volna. (Könnyű a másiknak 8napon túl gyógyuló sérülést okozni és szerezni is.) A körülményeket is megnézve, minimum felfüggesztett.


Másik sztori, ami nem velem történt.

"Ártatlan" iskolai pofozkodás, tehát egy ütést bevittek egy gyereknek, az lehet az ütés nagyságától, vagy attól, ahogyan hátrált volna az ütéstől, elesett és úgy beverte a fejéz a radiátorba, hogy meghalt.

Jó eséllyel a társa sem szerette volna megölni, de szerencsétlenségére megtette.

Józan ésszel gondolkodva, szerintetek megéri egy semmit mondó beszólás, akár a halált, vagy a börtönt? (Számomra a kettő ugyan az, nem bírnám idegekkel a bezártságot.)

Tapasztalat: Mellettem még egy hölgynek/lánynak/nőnek sem szóltak be, a fenti esetet leszámítva, de ugye az nem alaptalan volt.

Vannak kivételes esetek, de azokat a törvény is figyelembe veszi. A lekrvázás amolyan óvodás szint.

2019. máj. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó: nem alaptalan???

Hát, ja szerintem is rendben van valakit ordítva lek.vázni az utca túlsó oldaláról, legalábbis bunkófalván. Normális emberek ilyet semmilyen indokkal nem tesznek.

Arról nem is beszélve, hogy ha melletted mással is járt, attól még nem ku..va. (nem csodálom, hogy a csaj mással is próbálkozott. A kommented alapján nem lehet túl felemelő érzés a barátnődnek lenni.)

2019. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél provokatív.

Amúgy szerinted, ha behazudja a masik gyereknek, hogy egyedul allo, akkor szerinted mi? Kis szüzike?

Ha megnyugtat, ennek már több mint 10éve.

Kicsit képmutatás egyes hölgyek részéről, hogy elvárják egy férfitől, hogy a szabadságukat kockáztassák egy ostoba beszólás miatt, amit Miss Tökéletes magára vesz, de ha ez a Miss Tökéletes félre kefél, akkor jajj mert a férfi a hibás. Ja és akkor van a média rinya, hogy otthon verik az asszonyt.

Kedves utolsó a személyeskedésed felém, pedig hagyd meg magadnak, köszönöm. :)

2019. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem várom el, hogy "kockáztasd a szabadságod". Azt várom el, hogy ne ku.vázz le.

(Meg azt is, hogy a provokatív szó jelentésének nézz utána a szótárban.)

2019. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Miert, az alaptalan lekurvâzást bóknak neveznéd?

Ki mondta, hogy én kurvâzlak?

Elmebeteg, aki erre bepörög, vagy nagyon éretlen.

2019. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!