Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pasi miért nem áll ki...

Egy pasi miért nem áll ki magáért, miért kerüli a legkisebb konfliktust is?

Figyelt kérdés

Ráadásul tök hülyén kezeli ezeket a dolgokat: olyan minősíthetetlen beszólásokért amiért egy átlag pasi már ütne, ő azt is elvicceli!


Ezt úgy értsétek hogy ha lek*rvázzák a barátnőjét azon is röhög és annyit mond hogy "ja jól keres vele a csajom, engem is eltart!" (megtörtént eset)


Ezért normális pasi már verekedne de ő nem!


Szerintem simán gyáva! Találkoztatok már ilyennel?



2019. máj. 27. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Bocs benéztem a dolgot.

A provokálást a fentebbi válaszodra írtam, nézd más szemszögből.

Bunkófalva és társai.

Na de aztán nekem tök mindegy, hogy elfogadod-e az én álláspontomat ebben, de szerintem épp a bunkó emberekre vall, hogy nem tudnak helyzeteket kezelni, mert ennyiért pofozkodni szerintem felnőtt emberhez nem méltó, max a bunkó embereknél.

2019. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberekkel ne álljatok szóba, aki leqrváz! Sajna az unokatesóm feleségét leqrvázták, az unokatesóm, meg fél holtra verte az illetőt, börtönbe került 4 évre. A magyar rendőrség, igazságszolgáltatás mellett nem érdemes verekedni. A férjembe fiatal korában belekötöttek egy diszkóban, verekedés lett a vége. Amiért csak megvédte magát, garázdaság miatt 1 év felfüggesztetett kapott. Egy havarra rátámadtak, megvédte magát, felfüggesztetett kapott.

Szerintem az ilyen ronda száju embereket kerülni kell. Ezek nem barátok.

2021. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!