Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet leélni kibirni egy...

Hogy lehet leélni kibirni egy életet?

Figyelt kérdés
Hogy az ember ne akarja magàt megölni. Nekem ez túl hosszú meg csak kinlódàs.

2019. máj. 28. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor változtass a környezeteden, körülményeiden. Űzz valami hobbit, alakíts ki emberi kapcsolatokat, szerezz barátokat. Ismerkedj érdekes emberekkel.
2019. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Pozitív hozzáállással. Ha szakadó esőben kell biciklizni, akkor ne arra gondolj, hogy a francba, szarrá ázok, hanem arra: milyen jó, hogy van bicajom, és LÁBAM, amivel hajtsam.
2019. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

"Hogy az ember ne akarja magàt megölni"


Nyugi, el fog jönni a halál magától is.

Pont akkor majd, mire meg lesz mindened, hogy élhessél...

2019. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
El kell terelned a figyelmedet valami hobbival
2019. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éreztem én is ilyet és még azért néha vissza szokott jönni az érzés.

Ahogy az 1-válaszoló is mondja.

Most én például be szeretném utazni az egész világot ezért angolul tanulok aztán el megyek sofőrnek először csak 3,5 tonnás autóra aztán így tovább, ha ezt meg unom valamilyen idény munkát végzek valahol aztán újra sofőrködöm, ha kész európa irány észak aztán kelet,Usa és így tovább, csak az angol nagyon lényeges, ezzel el leszek egy darabig úgy érzem.

21F

2019. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy kizárt dolog, hogy 50 évnél tovább bírnám, de 45-el is kiegyeznék, anyám is annyit élt.
2019. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!