Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kedves hölgyek! Nehezen lehet...

Kedves hölgyek! Nehezen lehet kibírni cukor és liszt nélkűl az életet?

Figyelt kérdés
Nem akarok annyi édességet enni(pedig nagyon édes a szám)és nem akarok lisztet enni...mivel helyettesíthetem?
2012. dec. 14. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nehéz. Én már hónapok óta liszt, cukor, kenyér, tészta, krumpli nélkül élek, és jobban vagyok mint valaha, sokkal finomabban érzékelem az ízeket stb.


A cukorfüggőség ugyanolyan függőség mint a többi, le lehet szokni róla. A cukor nem alapvető szükséglete a testnek, le lehet róla jönni.


Ha néha mégis sütit kívánok, akkor készítek őrölt mandulából alapot, és xillittel édesítem. De ez nagyon ritkán van, mert ha az ember huzamosabb ideig elhagyja az édességeket, és minden tápanyagot bevisz a szervezetébe, akkor leszokik az édességekről és nem kívánja őket.

2012. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egyébként 25/L voltam.
2012. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért kifejezetten a hölgyek véleményét kérdezed? A nők az valami speciális édesség- és lisztevő faj?


A férfiak ugyanúgy édesszájúak és kenyérzabálók, nekik is ugyanolyan nehéz ezt abbahagyni.

2012. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fiú vagyok de sztem simán akaraterő kérdése (nekem elég erős:D)
2012. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Édes a szád... nem mondod? Az ember genetikailag van kódolva arra hogy szénhidrátot egyen.Az egyetlen makrotápanyag amit ízlelsz az a CH.Ha annyira szereted kínozni magad akkor vond meg magadtól, aztán mikor nem bírod tovább zabáld magad halálra és jöhet a bűntudat.Onnantól már csak lefelé halad az út.


Ha annyira édeset kívánsz egyél gyümölcsöt és meglátod nem lesz semmi vágyakozás a többi étel után.

2012. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
sósat is érzünk, a magok is finomak, a kakaóbabnak is van íze, meg a zöldségeknek is :)
2012. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg a tojásnak is van íze. És a szalonnának is. Asszem holnap reggel pont ezt a kettőt fogom enni, NYAMIII
2012. dec. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a szalonna sós :D mondjuk éehet füstölt is de végülis só és füst íz :D de akkor is nyamiii :P én is azt fogom enni :P
2012. dec. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nah, azóta benyomtam a szalonnát, a tojást, a céklát, uborkát és a paradicsomot. Fincsi volt. Remélem, 11-es, te is jót reggeliztél :D
2012. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyél minden reggel zabkását (40-50 gr zabpelyhet fél pohár víz és fél pohár tej keverékében főzz meg - pár perc), szépen bekanalazod és utána megeszel egy kocka csokit. A kása finom, eltelít, a csokival kicsit kielégíted az édesség utáni vágyadat, de mivel tele lesz a hasad, egy kocka is elég lesz és nem fogsz kényszeresen 2 sort megenni :D


Utána fokozatosan elhagyhatod és már nem is fogod annyira kívánni, az első 3 nap a nehéz.

2012. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!