Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok mit kezdeni az...

Nem tudok mit kezdeni az életemmel. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit csinálni. Még sosem voltam így. Mostanába olyan elesett, bágyadt vagyok. Ma meg buktam vezetésből. Az se eset jól. Suliban is nem nagyon remekelek. Főleg az angol nyelv nyír engem. Meg már ott ott is akartam hagyni. Munkahelyet is keresek de félek hogy nem tudok majd beilleszkedni. Pedig nincs rossz szakmám. Egy jó fizető állás nem lenne rossz. Ahova nyáron szoktam menni nyári munkára ott keveset adtak és sokat is dolgoztam. Van pár tervem az élethez de ahoz kéne egy kis pénz. Barátok is rég tudtam már elmenni valahova. Pedig egy jó motorozós csapat összehozás jó lenne. Vagy legalább egy közös főzés. Itthon is a családi állapot sem anyira jó. Mindig mikor jött egy kis jó utána egyből lett valami nagyon rossz. És már semmihez sincs kedvem. Kezdem feladni. És már nem bírom. Nem tudom mihez kezdjek. Pedig nem vagyok szokványos fiú, igaz még csak 18 éves vagyok. De már nagyon sokat dolgoztam és átéltem.

2019. máj. 28. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Most amit leírtál nekem abból az jön le, hogy elég sok mindent kezdesz az életeddel. A baj "csak" annyi, hogy nem állsz elég pozitívan a dolgokhoz. Persze mindig lehetne jobb de amíg vannak barátaid, megélhetésre lehetőséged még akkor is ha nehéz, szórakozási lehetőséged addig szerintem rendben vagy.


Próbálj meg a pozitív dolgokra koncentrálni inkább, legyenek céljaid és törd a fejed, hogyan tudsz minden nap egy kicsit közelebb kerülni a megvalósításukhoz.

2019. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyre reménytelenebb a helyzet.
2019. jún. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!