Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mikor, hogyan jött el...

Nektek mikor, hogyan jött el az, amikor elkezdtetek leszarni dolgokat?

Figyelt kérdés

Főleg azok érdekelnek, akiknek el kellett a "leszarás" állapotába jutni, nem pedig együtt született velük ez a csodás képesség.


És nem rosszindulatú leszarásról beszélek, hanem olyanról, amikor valamit a saját kedvedért teszel, és ha mások megsértődnek rajta, az tényleg csak az ő hibájuk.


Pl. ha elmegyek a melóból fél órával korábban, mert fél órával korábban érkeztem, és ezen besértődik az, akinek maradnia kell még fél órát.


Vagy ha mondjuk nem akarok a liftbe szállni kutyával, mert félek a kutyáktól, és ezen a gazdi megsértődik.


Úgy érzem, hogy közel vagyok ahhoz, hogy magamnak kedvezzek másokkal szemben. Ártani nyilván nem akarok másoknak, de nagyon sokan sértőnek vesznek minden apróságot. Azt meg nekem nagyon nehéz leszarni, hogy ki mit gondol rólam.


Nektek ez hogy ment? Hosszabb folyamat volt, vagy egy "kattanás"?



2019. máj. 29. 12:48
1 2
 11/11 Sensei Péter válasza:
100%
Igazából szerintem rá kell gyere arra hogy mások problémái azok nem a te problémáid. Na meg egyszer élsz akkor azt az életet éld úgy ahogy neked jó,teljes szabadsággal. Nehéz mert a mai világ manipulációja az hogy felelj meg mindenkinek. De mindenkinek amúgyse tudsz megfelelni mert úgyis lesznek akik el ítélnek. Na meg tök mindegy mitcsinálsz,úgyis mindenki azt gondolja rólad amit akar
2023. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!