Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez depresszió lehet?

Ez depresszió lehet?

Figyelt kérdés
Egyre többször érzem kimerültnek, ingerlékenynek magam. Egyedül a negatív érzések képesek áthatni, a pozitívak mintha nem is léteznének. Ha lehet, inkább nem beszélek emberekkel, inkább fülhallgatón zenét hallgatok. Gyakran jön rám hirtelen hangulatváltozás, az esetek többségében egy kósza gondolat derékba vágja a jó kedvem. Többször az is előfordul, hogy valami szociális időtöltés közben hirtelen mintha minden életkedvem elmenne, és kiesnék a "szinkronból". Csak vagyok ott, csinálom a dolgom, de ez csak a testem.

2019. máj. 29. 22:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz, ő azt mondta hogy nincs semmi bajom, de lassan két hónapja adta meg ezt a diagnózist. Azóta nem is voltam.

19/f

2019. máj. 29. 22:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzem magam. Ha van kedved beszélgetni írj :) 18/l
2019. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
voltam depressziós. Kb ugyanez jellemzett, amit leírtál, csak plusszban, hogy nem mindig tudtam rendesen elvégezni a dolgaim, volt, hogy az is megterhelő volt, hogy a poharat a mosogatóhoz kivigyem és elmossam és a munkahelyen is rengeteg szünetet tartottam, dolgoztgattam, de gyengébben teljesítettem, stb
2019. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek. Vagy ha van olyan ember aki boldoggá tesz már csak annyival is, hogy beszélgetsz vele, akkor tedd.

Nekem volt olyan időszakom, hogy egy számomra fontos ember mosolya is boldoggá tett.

2019. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!