Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha szeretem a rossz időt?

Figyelt kérdés

Ha dörgést hallok, a szívem elönti a jó érzés, mint amikor valami nagyon jó dolog történik velem. Ha nagyon elborul az ég, feketeség van, néha a sírás kapdos és eltölt a boldogság. Szerintetek ez normális dolog? Van valaki így ezzel?

20L


2019. máj. 30. 22:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9%

9# Nagyon köszönjük ezt a kommentet,annyira fel dobtad a napom, valaki iskolába jár vagy úgy mint én dolgozik, 14 órát fogok a mai nap vezetni aztán még le adom az árut ami 1-2 óra, de mivel meg állok legalább 3x 20 percre folyó ügyeket intézni,enni és persze tornászni mivel a sok ülés nem tesz jót ezért ez is 1 óra, aztán út közben van dugó, terelés, baleset ezért 2-3 óra ez is, miután le pakoltam 2 óra az út hazáig, számoljunk csak legjobb esetben 20 óra,leghosszabb esetben pedig ne is számoljunk.

Hogy miért vagyok most fent? néha fel jövök ide,rakodásra várok, de gondolom te jobban tudod ezeket, megmondó ember vagy.

2019. máj. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

#12:

Miért, az, hogy a meló miatt rinyálsz, az jobb? :D

2019. máj. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretem nézni az esőt, és ahogy a szél mozgatja a fákat.
2019. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
Az eső illatát imádom, olyankor minden ablak tárva nálunk. Magát a rossz időt is szeretem, az olyan "bekuckózós".
2019. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
Sok retardált, lelki beteg.
2019. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
#15 Oh, szóval te szórakozol és pontozol itt le mindenkit, aki normálisan válaszolt. Kretén.
2019. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Miért lenne valaki közülünk lelki beteg?
2019. máj. 31. 16:59
 18/22 anonim ***** válasza:
46%

Valamiért én is szeretem ha éjszaka úgy alszom el hogy "csörög" az eresz az esőtől.

Mag úgy a villámlás-dörgés hangját is szeretem hallgatni.Persze csak a szobából vagy autóból...

Néha jó az ilyesmi is...azt én se szeretem ha hetekig csak napsütéses kánikula van és monoton az időjárás.

De mostanra már azért elvonulhatna ez az esős idő :)

23f

2019. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%
Normális,igen.Kinek mi tetszik.
2019. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
16-os nem pontoztam le senkit, én is retardaltd, lelki beteg vagyok, de ti még büszkék is vagytok rá, ez a gáz, van egy baja a szar időnek is, de normális, egészséges boldog ember alapvetően a jó időt szereti, a nap tölt fel energiával, persze esőre is szükség van, de meglehet nézni hol boldogabb az emberek (délen, mediteran éghajlaton) és miért van Grönlandon a legtöbb öngyilkosság.
2019. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!