Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem bírja ki, hogy ne...

Aki nem bírja ki, hogy ne mondjon rossz véleményt valamivel kapcsolatban, miért teszi?

Figyelt kérdés

Pl egy ismerősöd folyamatosan lehordja a holmijaidat, lakásodat, autódat, stb.

Hogy milyen ronda, vacak, ócska, gyenge minőségű, stb.


Én ezt úgy fogom fel, hogy az illető belém akar kötni, és össze akar velem veszni elég intenzíven.


Nekem egy közeli rokonom ilyen, ha beszélek vele, kb duplájára nő a fejem mindig.

Aztán fél év múlva megint beszélünk(ő hív) eleinte még megembereli magát, de aztán kezdődik minden elölről.


Azt nem tudom, hogy nem keresem soha, mert idővel mindig felhív.


Volt már, hogy leápoltam ilyenek miatt, egy darabig béke volt, de elfelejti, és kezdi megint.



2019. máj. 31. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:

"Azt nem tudom, hogy nem keresem soha, mert idővel mindig felhív."


Nem veszed fel a hívását, vagy azt mondod, "bocs, most nem tudok beszélni", és leteszed.

2019. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%

Mert a saját élete üres és szar.

Beszélne vele a hóhér, ne vedd fel neki a telefont azt csá.

2019. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális keretek között csinálja, az azt jelenti, hogy őszinte. Viszont ha mellette ki is röhög és úgy mondja a dolgokat, akkor az már nem őszinteség, hanem bunkóság.
2019. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mikor beszéltek valamit mondania kell, de mást nem tud mondani.
2019. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben éli ki magát, más öröme nincs. Legközelebb ha felhív és elkezd ócsárolni, szó nélkül tedd le a telefont, ennyi.
2019. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, apósom is ilyen, pedig nem üres az élete és nem rosszindulatú ember, de egyszerűen MINDENRE húzza a száját, és nem jó. Elég fárasztó tud lenni.
2019. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő tuti azt hiszi magáról, hogy vele semmi baj, ő csak őszinte.
2019. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem biztos, hogy csak az a jó, ha egy cukormázas közegbe juttava csak a pozitív dolgokat emeljük ki, a negatívumokból tanulni is lehet, változtatásra ösztökélhet.
2019. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

neki negatív, nekem nem....

akkor abból mit lehet tanulni?

tanítsd magad inkább...

2019. jún. 1. 04:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!