Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen esetben pszichológust...

Ilyen esetben pszichológust vagy pszichiátert érdemes keresnem?

Figyelt kérdés
Két éve kezdődött és a mai mapra már addig fajult, hogy az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben. Gyakorlatilag az életem során elért állandó sikertelenségeim miatt (munka, párkeresés...) kialakult egy nyomás rajtam és már addig fajult, hogy elkezdek könnyezni a szobámban. Közösségben viszonylag jól tudom takarni.Ti melyiket ajánlanátok? 24/F
2019. máj. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Saját magadat gyógyítsd meg, a felsorolt problémák mindenkinél előfordulnak. A pszichiáter csak gyógyszer tud felírni, amitől még jobban elhülyülsz, de a pszichológus sem olcsóbb.
2019. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Prdóbáltam, de nem sikerül mert, ha megpróbálok tenni ellene akkor újabb sikertelenség ér, ha nem teszek semmit akkor meg ugyanolyan szar.
2019. máj. 30. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen pszichológus. Saját magán nem nagyon tud segíteni az embermilyen esetben. A pszichológusnak pont ez a munkája, hegy ebben segítsen.
2019. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt érdemes fölkeresni. A gyógyszeres terápia és a pszichoterápia nagyon jól kiegészíti egymást.
2019. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pszichológus. Inkább terápiára járj, gyógyszerekkel vigyázz! Nem vagy egyedül! Jobbulást.
2019. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!