Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 éves FIÚtól hogy venné ez...

22 éves FIÚtól hogy venné ez ki magát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy 28 éves nő, és a 8 éves gyereke. Felszállnak a buszra, és a nő mondja:

-"Ülj le a bácsi mellé."

Én erre meg felállnék, és mondanám:

-"Tessék csak nyugodtan leülni, a néninek úgyis nagyobb szüksége van a helyre."


Vagy ha a 12 éves fiú lemagáz, én meg kérdezném:

-"Maga? Bácsi? Azért még nem vagyok olyan öreg!"



2019. jún. 2. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
87%

Jó, de akkor szerinted hogyan kellett volna hogy nevezzen téged a nő, illetve csaj, vagy mi a fene a gyermek előtt? Illetve az ilyen korú gyermek minek minősítsen?

Tehát számodra ez a szitu hogy lenne illendő? Mi az elvárásod?

Például:

"Fiam! Huppanj le ide az öcsisajt mellé!"

Vagy :

"Csücsülj le Pistike a fiata úr mellé!"

"Csá! Nem zavar, ha leteszem a kölyköt ide melléd?"

"Ülj le a srác mellé!"


Szerintem esetedben a tatán kívül egyik sem felháborító, de amint látod ízlés dolga mindenki részéről.

2019. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
29%

#31

Az illendő ez lenne:

"Ülj le kisfiam a bácsi mellé."

2019. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal úr se rossz különben. Húszas éveimben engem is zavart különben a nénizés. Jelenetet nem csináltam belőle, de azért úgy nekem is fura volt. Nem feltétlen kell a gyerekkel gügyögni, nem hülye, hanem gyerek. Nyugodtan lehet neki ilyen szavakat is tanítani, hogy fiatal úr/hölgy - a néni és bácsi tényleg az idős(ebb)ekre vonatkozik, később nekik is könnyebb lesz kiszortírozni, meg nem zavarodnak bele 10 évesen, hogy nem kell többi nénizni meg bácsizni mindenkit.

De ez csak az én véleményem.

2019. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez amúgy...Most eszembe jutott, egyszer mikor anyuval sétáltunk a városban 6-7 év körüli lehettem, egy emberre azt mondtam bácsi helyett, hogy férfi, anyám meg ezen kiakadt, fogalamam sem volt, miért, de jol összezavart vele.
2019. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
35%
Te egy 22 éves bácsi vagy, egy 8 éves fiú látja is ezt.
2019. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

És akkor mi van, ha 18 évesnek mondja a 12 éves, hogy bácsi? Az nem röhej? De ha én 28-nak nénizek 22 évesen, akkor az gáz?


Az öcsisajt, srác, gyerek, fiú, stb. jó lesz. A fiatalúr sem kutya, ha tegez mellé.

2019. jún. 2. 18:25
 37/69 anonim ***** válasza:
68%
A 18 éves még épp hogy kilép a gyerekkorból. A 22 éves meg teljesen felnőtt ember. A gyerekek a huszonéveseket már bácsi/néninek szólítanak. Hozzá kell szoknod. Nem lehetsz többé gyerek. Ennyi.
2019. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg, az Amerikai felnőttkor is 21-től van...


Amúgy, 46%-os utolsó, te nagy bácsi lehetsz, ha kiállsz a bácsizás mellett. Családod babusgat, gügyög neked? Gyerekek szeretnek, bácsiként is?


Na ezaz, amit hiányolok. Ezért lettem idősödő örvös medvéből fiatal páwa fiú, hogy babusgassanak, meg a gyerekek is szeressenek, fiatal páwa fiúként.

Tudod, baseball sapka, meg felnyírt vagy idétlen haj... meg persze folytonos vigyor. És most már okos telefon is. Minden a "páwafiú"-ság felé terel még egy darabig, mondjuk még 1-2 évig.

2019. jún. 2. 19:46
 39/69 anonim ***** válasza:
51%
latod? mar amcsiban is felnott vagy, plane itt:) ne egesd magad inkabb ezzel a "pawa" fiu stilussal. eleve nem a te korosztalyodnak lett kitalalva es utoljara 2014ben volt meno.
2019. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
9%
Kamu.
2019. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!