Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 éves FIÚtól hogy venné ez...

22 éves FIÚtól hogy venné ez ki magát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy 28 éves nő, és a 8 éves gyereke. Felszállnak a buszra, és a nő mondja:

-"Ülj le a bácsi mellé."

Én erre meg felállnék, és mondanám:

-"Tessék csak nyugodtan leülni, a néninek úgyis nagyobb szüksége van a helyre."


Vagy ha a 12 éves fiú lemagáz, én meg kérdezném:

-"Maga? Bácsi? Azért még nem vagyok olyan öreg!"



2019. jún. 2. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel példát azokról az emberekről, akikről írtam? Akik felnőttként élik meg a gyerekkori vágyaikat?


18/L

2019. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
45%
18/L: nem veszed észre, hogy ő nem megoldanu akarja a problémát csak egy kis figyelemre vágyik? napestig magyarázhatsz neki akkor sem lesz semmi haszna.
2019. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
50%
Simán csak egy nyomi troll. Nem kell etetni. Viszont tényleg jókat írsz, csajszi! :)
2019. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

Ez a 69%-os egy troll. Mindig negatívat ír, semmi útmutatás, Balek!


18/L lehet tényleg példát fogok venni, az egész életemben szórakozni fogok. Nem terveztem munkanélküliséget, meg semmi negatívat (ahogy egyesek írták). Sőt, a dolgok mélyére látok, csak egyszerűen valahogy egy-két dolog furcsának tűnik így elsőre.

2019. jún. 3. 17:26
 55/69 anonim ***** válasza:
77%

És mivel akarod büntetni azokat a gyerekeket akik bácsizni fognak téged?

Az egyik ismerősömnek is úgy köszönt egy kissrác hogy Csókolom bácsi. 20 éves az ismerősöm , ő csak mosolygott ezen.

Szerintem természetes hogy egy gyerek magáz egy felnőttet. A szüleik is erre tanítják őket.

2019. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:

A szülők sok esetben félrenevelik a gyereket - sajnos nem ilyen apróságokban, hanem fontos dolgokban.


Emellett sokszor látom, hogy sok szülő szülő felnőttként kezeli a felnőtt gyerekét, és hűvös a viszonyuk, semmi szeretet... holott ennek nem ettől, vagy nem csak ettől kéne függenie. Ilyen általában akkor fordul elő, ha az iskola neveli a gyereket, mert mondjuk a szülőnek nincs ideje napi 1-2 órát vele lenni - és ez nem az éjjel-nappal dolgozók esetében van sokszor így.

2019. jún. 3. 18:45
 57/69 anonim ***** válasza:
56%

Gyerek: fiú-lány

Felnőtt: bácsi-néni

Szerintem teljesen rendben van hogy erre tanítják őket.

Kérdező te mivel felnőtt vagy , így melyik vagy szerinted?

2019. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

Régi társadalmi, jogi berögződés, attól tartok.

Igazából kortalan vagyok, de attól tartok ez nem fizikai kortalanság...

2019. jún. 4. 14:44
 59/69 anonim ***** válasza:
76%
És ez baj neked?
2019. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben 39 leszek, de még most is zavar a bácsizás, mert öregít. Én nálam fiatalabbakat csak tegezni tudok, ezért természetes, hogy megengedem nekik a tegezést. És nálam idősebbekkel sem szeretem, ha valaki egyoldalúan tegez.


Az eredeti kérdésre a válasz:

1. A "néni" biztos megsértődne, de nem tudom, hogy észrevenné-e magát.

2. Ez teljesen jó, így tegeznének a gyerekek.


Amúgy nálam ez attól is függ, hogy megborotválkoztam-e. Ha igen, akkor akár 8-10 éves gyerekek is mernek tegezni. Ha nem, akkor sokszor 16-18 évesek sem. Tegeződni szeretek, borotválkozni meg nem, ezért nincs jó megoldás...


A bácsi/néni megszólítást pedig szerintem nyugdíjkorhatár alatt nem érdemes használni, mert öregít.

2019. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!