Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 400. 000. - Ft nettóért miért...

400. 000. - Ft nettóért miért nem akar dolgozni valaki?

Figyelt kérdés

Itt a gyárban ahol műszakvezető vagyok, bővítés van és újabb műszakvezetőket keresnek. Régebben egy ilyen pozícióra bekerülni nagyon nehéz volt, ma már ebben is munkaerőhiány van. Egy havernak szóltam hogy adja ide az önéletrajzát és beajánlom. 4 műszak, havi nettó 400.000-450.000 a bér. Válasz: kösz de engem ez a meló nem érdekel!


Azt mondja ő valami érdekesebb munkát szeretne.


MI VAN?????


Komolyan mondom nem értem az embereket!!! Senki nem akar pénzt keresni?



2019. jún. 2. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Gyári munka nem mindenkinek való. A műszakvezető ugyan nem igazán végez fizikai munkát, de a műszak neki is teljes műszak. Hiába fizetne jól, ha utlája idővel tönkretenné.
2019. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

# 1


De most akkor tényleg jobb inkább otthon ülni olvasgatva meg túrázgatni a fényképezőgépével? Mert ezt csinálja! Alkalmi melókból tengődik.

2019. jún. 2. 23:12
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki pénzt akar keresni, de a többségnek nem mindegy mivel teszi. 4 műszakba én sem szívesen dolgoznék.


Amúgy erősen kamu szagú a kérdés...

2019. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
De élvezi az életét és nem adja el a jövőjét. Ugyanis gyári meló után nem kapkodna utána a többi munkaadó a szakmájának-végzettségének megfelelő munkakörben. A magánéletet is szétkúrja a 4 műszak. Megvannak neki is a szempontjai, ne ítélkezz.
2019. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Milyen meló az, ahol gyakorlat nélkül egyből művezető lesz valaki? Csak azért, mert én is az vagyok. De hosszú éveket töltöttem kemény melóval, hogy most csak a tökömet lógassam és csak a felelősséget vállaljam.
2019. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

# 5


Vezetési tapasztalat kell persze de neki van.

2019. jún. 2. 23:33
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Én a felét keresem más területen, de szeretem amit csinálok.

Én sem jelentkeznék, mert nem érdekel, és szépen megvagyok ebből a pénzből is

2019. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Sokan vagyunk úgy, mint a haverod, hogy ajánlhatsz bármennyi pénzt is, sosem dolgoznánk gyárban! SOHA!

Vannak fontosabb dolgok mint a pénz.

2019. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

# 8


Akkor sem fogom megérteni miért jobb munkanélküliként tengődni!!!

2019. jún. 3. 00:01
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt, ha őt ez nem érdekli, nincs rászorulva és megteheti, hogy mást csinál, akkor lelke rajta. Van olyan jellegű meló, amit én sem biztos, hogy elvállalnék, ha nem szorulok rá.

Másrészt, furák nekem ezek a senki nem akar dolgozni szövegek. Amikor munkát kerestem, gépipari mérnökasszisztensként, sehova sem kellettem. Amikor csináltam levelezőn az egyetemet, akkor elég sokára találtam munkát. És nem vágnak a fejemhez még nettó 200-at sem.

2019. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!