Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 400. 000. - Ft nettóért miért...

400. 000. - Ft nettóért miért nem akar dolgozni valaki?

Figyelt kérdés

Itt a gyárban ahol műszakvezető vagyok, bővítés van és újabb műszakvezetőket keresnek. Régebben egy ilyen pozícióra bekerülni nagyon nehéz volt, ma már ebben is munkaerőhiány van. Egy havernak szóltam hogy adja ide az önéletrajzát és beajánlom. 4 műszak, havi nettó 400.000-450.000 a bér. Válasz: kösz de engem ez a meló nem érdekel!


Azt mondja ő valami érdekesebb munkát szeretne.


MI VAN?????


Komolyan mondom nem értem az embereket!!! Senki nem akar pénzt keresni?



2019. jún. 2. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Előttem szólókhoz csatlakoznék. Valakinek nem a lóvé az elsődleges. Lehet, hogy jól fizet, de azt is érdemes átgondolni, hogy mit kérnek ezért a pénzért cserébe. Négy műszakba tönkre lehet menni, és cseszheted a nettó 400k-t, ha a felét gyógyszerre kell költened.
2019. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

4 muszakban nem dolgoznek 400kert.

Tonkreteszi az embert az osszevissza alvas

2019. jún. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
A 4 műszak nem mindenkinek vállalható. A monotonitást nem mindenki bírja. Se a gyári közeget.
2019. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen érthető mert a többi dolgozó még a felét semm kapja ezért motiválatlanok és kényszerből járnak be.Ilyen légkörbe nem lehet pozitívnak maradni és már el is van rontva az egész nap.
2019. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%

400 ezerért ne vicceljetek már. egy műszakvezető állásba azért nem kell belehalni. mégcak nem is sori munkás.

de igazatok van jobb munkanélkülinek lenni.

2019. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
és lepontoz a marhája.
2019. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha nekem este, vagy össze-vissza kellene munkát végeznem, az a rövidtávú halálomat jelentené. És ezt nem átvitt értelembe mondom, voltam már váltott műszakos melóban, fizikailag nem bírtam: fájt a fejem állandóan, belassultam, elkezdett felrepülni rám a súly, stb-stb. Tehát elkezdett tönkre tenni.

Valószínüleg a barátod is tudja magáról, hogy hosszú távon nem fog neki az a meló és pénz ide vagy oda, inkább nem vállalja. Főleg, hogy még azzal neked is bosszúságot okozna, hogy beajánlottad és kis idő után ott hagyja az egészet.

2019. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!