Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlreagálnám szerintetek?...

Túlreagálnám szerintetek? Szerintem ez gusztustalan "poén" volt.

Figyelt kérdés

Nem bírom elviselni a felettesemet.(a nagyon rossz "humora" mellett, egy eléggé aljas (férfi) ember is, de most ebbe inkább nem folynék bele)Pályakezdő(nőként) én intézem a problémásabb feladatokat. Kb 9-10 év köztünk a korkülönbbség, de még így is fiatalnak mondható. Nincs túl jó viszonyunk, tudtommal elégedett velem, de a 10 lépés távolságot megtartom vele, mert én tényleg nem szeretem őt.


Egy ügyféllel kellett foglalkozzunke, ő jól ismeri, de nincs meg köztük a baráti viszony. Éppen mesélte nekünk, hogy az egyik gépe 4 évvel idősebb mint én. A felettesem pedig olyan lenézően azt felelte erre, hogy én akkor még tervben se voltam, nem is tudták, hogy én majd leszek stb stb majd elkezdett olyan gúnyosan nevetni. Igen ez jó poén ha családtag, haver mondja. Viszont így szerintem sok és tiszteletlen. Nem szeretem, ha a szüleimmel viccelődnek, poénkodnak.


2019. jún. 3. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sose volt jó poén. Valamiért mindig megdöbbenek, ha valaki ezen nevet. Nem gusztuatalan, csak simán elcsépelt szar. Besértődni sem érdemes rajta, max megsajnálni a fazont, hogy semmi humora, de még azt is félreértik.
2019. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem vicces, de nem is sértő. Gyerekes dolog ezen bedurcizni. Ha minden ilyenre felkapod a vizet, sok bajod lesz még az életben.
2019. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben ezt bóknak vettem volna. Vagy megjegyezhetted volna, hogy "hát igen, nem ártana lépést tartani a korral, és lecserélni azt a gépet", vagy akármi. A szüleidet meg nem is említették, nem hogy szidták vagy vicceltek volna velük.
2019. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy mondták, elcsépelt baromság. De ettől függetlenül túlreagáltad te is, senki nem viccelődött a szüleiddel. Ezt általánosságban szokták érteni, nem konkrétan arra vonatkozott, hogy a TE szüleid hányban szexeltek.
2019. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!