Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy tűnik haldoklom. Rákom...

Úgy tűnik haldoklom. Rákom van, de nem félek és nem vagyok szomorú. Ez normális? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Azért itt írok erről mert még senkivel sem beszélgettem erről személyesen. Van aki tudja a környezetemben, de valahogy nem érdekel ahogy sajnálkoznak.


Csak most jöttem rá, hogy még sosem féltem a haláltól, de bármi mástól az életben igen. Van még hátra egy kis idő, azt nem óhajtom feleslegesen tölteni. Tulajdonképpen nem érzem, hogy elkeseredtem, függetlenül attól, hogy hiányozni fog a családom, a barátaim. Fura de mintha inkább megkönnyebbültem volna, amikor elmondták, hogy áttétes, túl nagy, ráadásul a gyenge szívem miatt a kemó lenne a kegyelemdöfés, búcsúzzak el. Nekem ebből, csak annyi jött le, hogy túl vagyok rajta. Rosszabb se jobb már nem lehet, vége van. És ha szar is volt nagyon sokszor, de most már nem lesz szarabb. Legalábbis azt hiszem érdemes volt, ez a rövidke idő is. Napokig nem tudtam mit érezzek: fájjon ne fájjon? Féljek ne féljek? Örüljek ne örüljek? De ma már egy hónap után nem érzek semmit csak azt, hogy megkönnyebbültem. Sose tudtam meddig tart az életem, de most tudom.


Fizikailag rosszul vagyok, kellemetlen betegnek lenni, hányok, fáj a fejem, nyomott vagyok, gyenge, de szellemileg, lelkileg nem. Biztosan velem van a baj, vagy ez valami pszichikai reakció?


Bocs, hogy mindent leírtam ami eszembe jutott, de ilyen szószerint csak egyszer van, kevés életben. És senkivel sem beszéltem még erről. Gondolom érthető, hogy van alkalmam gondolkodni. Mondjatok valamit.



2019. jún. 3. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
28%
Bárcsak cserélnénk testet. Szívesen lennék a helyedben. Te egy értékes ember vagy,viszont én nem. Te megérdemled az életet,én nem. Miért azokkal történnek ilyenek,akik akarnak élni?
2019. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim válasza:
43%
Hány éves vagy?
2019. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
24/F
2019. jún. 3. 20:44
 4/81 anonim válasza:
72%
Gyarlónak érzem a saját érzéseim egy igazi haldoklóéhoz mérni, de én is szoktam hasonlókról gondolkozni. Hogy örülök, hogy nem tart örökké, örülök, hogy egyszer vége van, még ha most nem is tudom mikor. Nem vagyok suicid hajlam, de szoktam ilyeneken gondolkozni. Igazából szeretném tudni meddig tart.
2019. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
64%

Nehéz erre bármit is mondani. Minden ember más és más, ebből adódóan az is más, ahogy reagálunk az ilyen dolgokra. Én pl rettentően félek a haláltól, legalább 100 évig akarok élni..

Nagyon sajnálom hogy ezt kell átélned, biztosan nem érdemelted meg. Igazad van, ne vesztegess el egy napot sem, ha van valaki akit nagyon szeretsz, legyél vele minél több időt..

2019. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
41%
Most kívételesen nem írom le. De tényleg megsajnáltalak. Minél több kérdést írj ki. Tényleg. 😢
2019. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
39%
Ez a te döntésed :) Én tiszteletben tartom
2019. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


5#! Talán megérdemeltem.

2019. jún. 3. 20:51
 9/81 anonim ***** válasza:
59%

Én sem félek a haláltól, pedig tudtommal egészséges vagyok. Nem tudom, hiszel-e a halál utáni életben (pl. reinkarnáció), de abból az aspektusból nézve a halál nem feltétlen negatív valami. Furcsa, de szerintem hasonlóan állnék én is hozzá, ha kb. haldokolnék. De amúgy meg ki tudja, lehet, meg fogsz gyógyulni én már semmiben sem kételkedem.


Milyen rákod van amúgy?

2019. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképp jobb, mintha komolyan vennéd, mert ez nem rajtad múlik, élvezd ki az életet amíg lehet!
2019. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!