Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért nem fogják fel, hogy ez...

Mért nem fogják fel, hogy ez gusztustalan? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Egy lottózóban dolgozom, és egyszerűen herótom van tőle, hogy mikor a vásárló választ a sorsjegyekből, akkor megnyalja az ujját, és végigtaperolja a nyálas kezével az összesest! Kb. a 70%-a ezt csinálja! Ugyan ez van a pénznél, és a lottószelvényeknél is! Volt már rá példa, hogy úgy összenyálazta a szelvényt, hogy rászóltam, törölje le a nyálát, mert nedvesen nem helyezhetem be a lottógépbe! Az meg csak pislogott, hogy mi bajom van... velem van a baj?
2019. jún. 5. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is rendkívül zavarna, hogy lehetnek ilyenek, nem is értem... Főnökkel lenne érdemes beszélni, írjatok ki valami figyelmeztető szöveget ha ez ott ennyire gyakori, nem is értem, bár lehet ez nem lehetséges... REndkívül gusztustalan amit csinálnak.
2019. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Veled van a baj. Száraz ujjal nem lehet lapozni és nem teszel ki számukra nedves, tiszta szivacsot csak utálkozol.
2019. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
Gusztustalan még abból a szempontból is, hogy fogdos mindent, utána meg a szájában nyúlkál.
2019. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"Száraz ujjal nem lehet lapozni" de lehet, én sem nyálazom a kezem, és nedves szivacsot sem használok! volt olyanra is példa, hogy a nagy myálazáspk, és válogatások közepette, hozzáért a kezemhez, és rendesen én is nyálas lettem! Alig vártam, hogy elmenjen az illető, hogy megmoshassam a kezem...
2019. jún. 5. 08:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Gusztustalan.

De mindenre van applikáció...

2019. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan, soha életemben nem nyálaztam az ujjam, mégis tudok lapozni.. Nem is értem. Ráadásul benyal vele minden koszt.
2019. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Bacilusos troll. Újra aktív, elfogyott a lángos amit csupasz kézzel összefogdosnak.
2019. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Undorító. Ezel nem olyan vékony, nagy papirok, hogy annyira összeragadnának...en is kiiratnek valamit, pl h van kint nedvesítő, es higy azt hasznaljak
2019. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Boltban is ezt csinálják! Megnyálazza az ujját, mert a szerencsétlen csak így tudja szétszedni a neylon zacskót, aztán a nyálas ujjával összetapickolja a pékárut.Főleg idősebb korosztálynál látom ezt.De cukrászdában is olyat, hogy az eladó megnyalta az ujt, mielőtt megfogta a zacsit, papirt.Ott többet nem is vásároltam.
2019. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kiírás nem opció sajnos! Ha a homlokomra ragasztanám ki, sem vennek észre!
2019. jún. 5. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!