Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt nem bírják kivárni azt...

Mièrt nem bírják kivárni azt a két másodpercet?

Figyelt kérdés
Pesti tömegközlekedés, első ajtós buszok: néha később nyílik a hátsó ajtó, mint az első. De csak nehány pillanattal. Megis mindig van valaki, aki ezért a két másodpercért is képes előre kiabálni. Sajnálom ilyenkor a söfőröket. :( Ha egyszerre nyitja az összes ajtót, akkor magával szúr ki, mert mindig van egy idióta aki majd hátul akar felszállni. Ők is megérnének egy kérdést, hogy miért kell hátul bepróbálkozni? Tudják, hogy látja a sofőr...
2019. jún. 5. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Tömegközlekedésen valahogy még jobban megerősödnek az emberek negatív tulajdonságai.

A múltkor azért ordított egy pár a sofőrrel, mert nem tudott volna visszaadni 20ezresből (egy jegyet akartak venni). Szerintem csak nem akartak jegyet venni.

2019. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Azért azt is vegyük bele, hogy a tömegközlekedés büntetlenül késhet, kimaradhat járat, leállhat vonal, stb. Jó, előfordul, de akkor tessék kompenzálni.
2019. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Szólj az ellenórnek, vagy tegyél panaszt az irodában. A következő napon már nem fognak késni.
2019. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert félnek, hogy hiába jeleztek nem fogja kinyitni a sofőr?
2019. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezt én se értettem soha...
2019. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Minden buta ember azt hiszi, hogy ő a legfontosabb a világon.
2019. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Én vonaton tapasztalom ezt mindig.

Kinyitják az ajtót, mikor még nem állt meg a vonat, sőt! Egyszer konrkétan még másfél percig ment, mikor a csaj csak úgy kinyitotta.

Vagy önműködő ajtó esetén; a srác megnyomta a gombot, mikor még nem volt zöld, erre a kalauz, mintha csak gyilkossággal egybekötött nekrofil aktust látott volna, lecs*szte, de valami olyan lenézően/bunkón, hogy az hihetetlen volt.

2019. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert kell az embereknek a feszkó, mert "így sincs elég baj...".
2019. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok pesti, de itt is van buszos tömegközlekedés. Nálunk sokszor előfordul hogy rossz az ajtó, de az esetek nagy többségében a sofőr nem figyel és azért nem nyit ajtót. Aztán mikor elindul és akkor szól az ember, akkor meg a sofőr üvölt hogy miért nem lehet időben szólni. Feltételezem pesten is azért kiabálnak rögtön az emberek, mert látják hogy az első ajtót nyitotta, lehet nem figyeli hogy van leszálló utas.

De egyébként egyszer pesten pont így ragadtunk majdnem egy buszon barátnőmmel. Kedves sofőr nyitotta az első ajtót egy felszállónak, de már csukta is és indult. 2 másodperc volt az egész. Aztán mikor ordibáltam hogy jeleztünk, leakarunk szállni akkor még mi voltunk az idióták.

2019. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!