Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 1 hét van a téli szünetig de...

AdicetxD kérdése:

1 hét van a téli szünetig de én már nembirom kivárni valaki valami tanács?

Figyelt kérdés
1 hét van a sulibol de már nembirom.. utolsó héten biztos megiratnak valami dolgozatot ezek a példapedagógusok és én nem akarom ezt kibirni.. Valaki tudna mondani valami tanácsot? Barátommal azt beszéltük hogy ki üt engem és talán 1 hét kómába esek.. Kérlek benneteket hogy rendes válaszokat irjatok! 17é/f
2018. dec. 16. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd, ha dolgozni fogsz, akkor rájössz, hogy egy nap is kihívást jelent, nem még egy hét. De komolyan, miért kell ilyen hülyeségeken gondolkozni, hogy inkább kómába esel..
2018. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj bzdmeg, told le a munkát amit meg kell csinálni, aztán lógathatod a lábad egy hétig.. Istenem.
2018. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyik ismerősömmel pont ilyesmiben gondolkodunk, csak éppen azzal a variációval, hogy egymást izomból lefejeljük a szobában és remélve azt, hogy mind a ketten elájulunk péntekig! Holnap fogjuk szerintem a dolgot megpróbálni! Szúrkoljatok!!!! És neked is sok sikert ha leüt a haverod :D
2018. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek, ugyanezt érzem. Így a szünet ez közeledve egyre kevesebb motivációm van a tanuláshoz, nem mintha máskor olyan sok lenne... De gondoljunk arra, hogy tényleg mindjárt itt a vége és több, mint 1 hét szünet. :)
2018. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ahelyett, hogy örülnétek, hogy ha tanultok, akkor elhet belőletek valami..
2018. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
belöled se lesz semmi. majd mikor végzettség nélkül megszakadsz valami szr munkahelyen akkor majd visszasirod még azt az iskolát. Meg azt a rengeteg szabadidöt amit kaptok.
2018. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sok példamutató értékes ember.
2018. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!