Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örültök a nyárnak?

Örültök a nyárnak?

Figyelt kérdés
Örültök, hogy nyár van, vagy inkább a hűvösebb időt kedvelitek jobban?

2019. jún. 7. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
irodában? és aki soron van és nincs klimája? vagy épp a napon van kint? inkább örüljetek a klimának irodában és "háborúzzatok" jó dolgotokban
2019. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

Előző: pacsi. Olyan géppel dolgozom, ami 100 fokot köp maga körül, belül melegebb és bele kell nyúlni óránként.

A légkondink nincs.

De én még mindig nem nyávogok, mert pl konyhán, pékségben még ennél is sokkal rosszabb, őket sajnálom igazán.

Az irodista meg külön faj. Kényesek, semmit nem bírnak elviselni.


Szóval nem, nem örülök a "nyárnak". Vissza sírom a 25 fok maxot. A napos ősz a legjobb.

2019. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon értelmesen sikerült reagálni arra amit írtam. Ha elolvasod látod, hogy nem a meleggel van bajom, hanem hogy az emberek folyton vitatkoznak, hogyan legyen beállítva a klíma. Dolgozok irodán kívül is nyáron, én se szoktam elolvadni. Nyáron jobban élvezem a terepmunkát mint télen.
2019. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
Akinek nem inge, ne vegye magára. Én átlagban az irodistákról beszélek, nem konkrétan rólad. Paranoia?
2019. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
TÉL
2019. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Jobb szeretem a telet. Ilyenkor hiába az 50+-os naptej 20 perc után úgy nézek ki mint a főttrák. Úgyhogy ilyenkor nem is tudok kimenni. Reggelente arra ébredek, hogy szó szerint a saját levembe főlök. Valamint a környék összes szúnyogja amint kimegyek megtalál. Szóval ja. Jöhetne már az esős hideg idő.
2019. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök neki, a meleg nyár a nekem való.

Én spec a hideget rühellem, télen legszívesebben meg se mozdulnék és téli álmot aludnék.

Lehet, hogy medve vagyok?

2019. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Gyülölöm a nyarat mindenével együtt a teljes szívemből. Legyen eső hó -30 tornádó csak ez a rák ne legyen
2019. jún. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

Imádom a nyarat, a meleget, a kánikulát. Sosem pillegek meg ájuldozok tőle. Konzekvensen csak a szar időt, a borús szürke csapadékosságot és a telet utálom. Nekem ez a mennyország maga.


47F

2019. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!