Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok magatokkal...

Ti mennyire vagytok magatokkal megelégedve?

Figyelt kérdés

Mikor belenéztek a tükörbe akkor mit szoktatok magatoknak mondani? mit láttok? milyen embert?

Én kifejezettem szeretem magam,megvagyok elégedve magammal, igaz nem 100%-ban, de már nem a hibáimra koncentrálok, hanem hogy mennyivel jobb vagyok a régi önmagamhoz képest és nem máshoz hasonlítom magam soha, hanem a régi önmagamhoz így kezd kialakulni bennem egy egészséges önbecsülés/önértékelés/önbizalom.

Csak azért kérdezem, mert szerintem elengedhetetlen az önmagadba vetett önbizalom/önszeretet hogy boldog legyél és felmerd magad vállalni. :) 22/F



2019. jún. 7. 18:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

A belső tulajdonságod idővel fog változni, emiatt ne aggódj viszont neked is kell változni és a saját javadra. Előbb utóbb beér mindenki ha meghozza a szükséghelyzet szóval emiatt ne bántsd magad, és a szüleid sem mert ők is jót akarnak neked.

2019. jún. 8. 06:47
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ha belenézek a tükörbe otthon magányomban azt mondom ez nem is rossz na de amikor elmennék valahova na az tuti biztos hogy nem úgy nézek ki ahogy akarok .

Hát az biztos hogy én se vagyok 100%-ig megelégedve magammal mert mindenkinek vannak hibái.Ja és sokkal jobb emberismerő lettem mint voltam.

Az évek során kevésbé lettem naív bár élesebb lett a nyelvem mint kéne de ezt is tudom kordában tartani ha akarom.

Külsőre hát úgy ahogy megvagyok elégedve ezen nem tudok változtatni egy rövidebb nyak és sima arc nem terem a bokorban szóval minden más pedig tetszik magamon.

Ha egy számot kéne mondanom 80% ami jó és tetszik és ennek a nagyobb része belső(45%).

2019. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!