Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért puszta...

A legtöbb ember miért puszta kézzel veszi el a boltban a pékárukat?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni szeretnék csak nem értem miért kell retkes kézzel beletúrni a péksütikbe plusz a kenyereket tapogatni meg nyomkodni? :o Minden boltban van csipesz vagy zacskó. Ha zacskót ráhuzzák a kezükre és úgy érnek a pékárukhoz az is jobb a semminél. Meg random megnyomkodják őket aztán ott hagyják. Miért nincsenek tekintettel a másikra? Én inkább szerencsétlenkedek a csipesszel minthogy tajparaszt módon beletúrjak könyékig a kiflikbe. Nem hiszem el, hogy nem tudatosul bennük az, hogy a csipesz nem dísznek van kitéve. Az a durva, hogy a gyerekek is ezt csinálják. Miért?
2019. jún. 7. 23:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a takarónő szeletelte anno fel a kenyeret Bulgáriában mondanom sem kell hogy elég undi volt a keze is retkes volt, mondom sem kell hogy inkább ott hagytuk és kenyér nélkül távoztunk.
2019. jún. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Ez nagyon érdekes, a múlt században ezért még senki sem hupákolt, pedig akkor még a zacskós tejek is be voltak lyukasan hajigálva a kék ládákba azt ott állt benne a büdös fehérlé.
2019. jún. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen dolgoztam én is üzletláncban tescoban viszont nálunk volt kesztyű eldobhatós amivel megfogtam a péksütit. Sose értem hozzá.

Ha több darab esett le a mocsokba azt kidobtam, nem kellett a főnöknek tudnia úgy se értené meg hiszen ő azt mondta volna ,hogy jó az, sutyiban csináltam.



Kérdező: én úgy csinálom ahogy írod, a zacskót a kezemre húzom és úgy szedem ki a pékárut. Pont valamelyik nap a pennyben láttam, hogy a pasi nyomkodja a péksütiket , hogy melyik forróbb. Végig az egészet.

Olyat is láttam akinek hót retkes volt a keze ,ennek se volt egy leányálom .

Az emberek miért teszik ezt ? Mert nem értik meg a higiénia alapszabályait lesz.rják. én is olyat láttam ,hogy a biciklin ült a pasi és leejtette a zsemléjét a földre az autó mellé, fölvette és ette tovább :D. Aztán csodálkoznak ha lebetegednek.

2019. jún. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az eddigi válaszok önmagukért beszélnek. Sajnálatos. De nem meglepő.


Nem érdekel, hogy más tojik az egészre, én attól még nem állok be a sorba. Csak azt fogom meg kézzel, amit meg is veszek, és amúgy zacskó, hiszen úgyis abba teszem. Nem tart semeddig. De én is azt látom, hogy nem ez az általános hozzáállás. Hát ám legyen. De én akkor se fogom másképp csinálni.

2019. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Oké, de akkor ne is fogjunk egymással kezet senki senkivel sem, mert többnyire kisdolog után nem nagyon mosnak az emberek kezet.
2019. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Metionin ***** válasza:

Mert szarik rá. A gyerek meg ezt látja a szüleitől. Én zacskós kézzel szoktam megfogni őket.

Amúgy én is dolgoztam diákként áruházi sütödében, a péksütiket kellett kitolnom és a helyére raknom. Tényleg van aki visszateszi azt ami leesett, igazából 3 másodpercig van a földön, ami rendszeresen takarítva, fertőtlenítve van, szóval nem hiszem hogy ettől bárkinek baja lenne. A ládák is fertőtlenítve vannak amibe a kész, de még nem kihordott péksüti kerül. Mondjuk egy másik áruházban (ugyanaz az üzletlánc) összesepertették velem a földről a lisztet és amikor ki akartam dobni, rám szóltak hogy ki ne dobd, az megy a kenyér tetejére. Szóval vezetőségfüggő is.

2019. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát nagyon csalódott vagyok amiatt amiket írtatok. Soha nem gondoltam volna, hogy azok a szép illatos pékáruk ilyen körülmények között készülnek. Nem emberhez méltó. Így akkor már teljesen mindegy, hogy ki, hogyan és mivel fogja meg őket. Ha rajtam múlna csak is kizárólag normális körülmények között készült élelmiszert rakatnék ki a boltokba. Padlóról felsöpört lisztet rá rakni a kenyérre? Istenem.. 😔
2019. jún. 8. 12:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezért szoktam én a rakás aljáról kibányászni a pékárut, az talán még nem ment át annyi szaros, nyálas kézen, mint a fentiek.A pennyben anno egyenként zacskózva árulták a péksütit, ott mindig olyat vettem.
2019. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!