Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy mintha 4-es...

Kapmiki21 kérdése:

Miért érzem úgy mintha 4-es életem lenne?

Figyelt kérdés

Úgy tudnám elmagyarazni mintha az életed jele egy vonal lenne. Elindult az életvonalam mikor megszülettem, volt egy párkapcsolatom amit sajnos én szakítottam meg de nem azért mert nem szerettem volna a párom hanem mert nem láttam más megoldást a problémára. Azóta olyan mintha kettős életet élnék. Voltam egyedül 6 és fél évet. Találkoztam egy lánnyal gondoltam megpróbálom össze is kerültünk, de nem azért mentünk szét mert nem volt jó a kettőnk kapcsolata hanem a szülei takarítottak el mellőle, de az állásomat a volt apósómnak köszönhetem, de mivel el akartak takarítani a lány mellől kibeszélnek a hátam mögött undorító mocskos féreg módon és nem tudom kiről beszélnek. Utánna összekerültem egy másik lánnyal 2 hónap múlva ő is minden különösebb ok nélkül lelépett.

Különösebb okot nem modott csak annyit hogy neki nem megy. Olyan érzésem lenne hogy minden kapcsolatom után mintha osztódnék.Mintha be lennék narkózva. Mi lehet a megoldás?



2019. jún. 10. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus, mert fel kell göngyölíteni a problémát, az érzéseidet.
2019. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami így hirtelen eszembe jutott: próbáld meg egyedül megtalálni önmagad (csajok nélkül).
2019. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!