Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem látom az életem értelmét!...

Nem látom az életem értelmét! Olyan mintha tök felesleges ember lennék! Miért kell nekem szenvedni minden nap? Se barát se barátnő! Csak a munka meg az unalom ha haza érek. Más is van így?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van...
2016. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha úgy élnél ahogy neked az jó, akkor lenne értelme. Ha csak dolgozol és otthon döglesz utána, nem barátkozol, nem jársz sehova akkor mit akarsz?
2016. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az emberek legtöbbje azt mondja, akkor látja élete értelmét, ha lát maga előtt valami célt, amit el akar, el szeretne érni.

Hát tűzz ki magadnak te is bizonyos célt, nézd meg, hogyan valósíthatod meg, és kezdj el naponta dolgozni érte!!!


Mások azt mondják, életünk értelme nem igazán a cél elérése, hanem abban van, hogyan, miként éljük meg azokat a napokat, amelyeket a cél elérésig leélünk?


Ha túlságosan nehéznek, túlságosan megerőltetőnek találod, tűzz ki magad elé egy viszonylag egyszerűbben elérhető célt... de cél nélkül élni = csak vegetálsz, és elvesztegeted az életedet!

2016. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig vannak egyszerű életformák amik napi szinten lefoglalnak. Én középsulis koromban egy jófajta biciklivel ott is bejártam a völgyeket, erdőt hogy tök izgalmas volt, 40-50el hasítani lefelé. Utána el kellett adnom mert jött a konditerem, ez ajánlom neked is, azért is nevezik magányos emberek hobbijának.

Vegyél kutyát ha teheted és tanítsd, vigyed futtatni sétálni.


Nem feltétlen egy haver vagy csaj, old meg mindent, legalábbis nálam nem.

2016. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sztrecskó ***** válasza:
29%

mert célokkal élni?

lehet célom, hogy fél év múlva ki megyek fokvárosba, vagy egy év múlva előrébb jutok a munkahelyemen...

aztán meghalok, és elfelejtenek...

a célok max kitöltik az élet értelme felé való vágyakozásunkat, de nem adnak ténylegesen értelmet.


Az értelmet Isten adja, ahogy az életed is. Kérdezd tőle, mi az értelme!

2016. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vannak céljaim csak elérhetetlen számora.

Csak a magány maradt nekem

2016. ápr. 6. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a szitum, csak én fordítottam egyet a dolgon: inkább munkamániássá váltam, mint hogy ezen az értelmetlenségen agyaljak. Így sincs barátnőm, de ma már nem is érdekel.
2016. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Álmokat szőni, melyekről előre tudjuk, hogy megvalósítani szinte lehetetlen, az nem azonos azzal, hogy elérhető célokat kitűzni, és naponta megdolgozni érte!!


Egy nagy-nagy álom megvalósítása érdekében, az apróbb, részfeladatokat, az oda vezető út egy-egy szakaszát, mint napi-havi-éves célt kitűzni, persze lehet.


De tisztában kell lenni az álom, és a valós cél közötti különbséggel!!

Amíg álmodozol, addig nem fogsz megmozdulni, = mozdulatlan maradsz, és az élet elmegy melletted!! Mert az élet, az idő nem áll meg!!

2016. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pont olyan vagyok en is mint a kerdezo csak nekem mar munkam sincs
2016. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!