Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírnak mindíg a bolti...

Miért sírnak mindíg a bolti dolgozók a vevők viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Mostanság a kínos és nem odaillő viselkedést nem a vevőktől, hanem az eladóktól tapasztaltam.
2019. jún. 11. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor tényleg gáz egyes emberek viselkedése. És eladói oldalról sokkal rosszabb. Mert most te egyszer találkozol a megkeseredett eladóval, de neki meg aznap simán száz bunkó is szívja a vérét.
2019. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert van 99 normális és egy idióta. Mivel a boltban naponta sokszáz ember megfordul ezért naponta több idiótával is találkoznak, az meg hosszú távon elég zsibbasztó.


Ahol vevőkkel foglalkoznak ott mindig ez van, tök mindegy milyen ipar. Én pl hallottam légiutaskisérőket sztorizni...


Ehhez társul az, hogy mi magyarok szerintem nagyon rosszul viseljük a stresszt, nincs meg a kommunikációs eszköztárunk ahhoz, hogy a problémás helyzeteket kezeljük. Az utóbbi a privát véleményem, nem biztos, hogy így van.

2019. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
A, A vevők egy része olyan, hogy őt, mint egy méltóságos nagyurat ki kell szolgálni. Ha nem úgy történik valami, akkor megy a jelentgetés...
2019. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Én mindkét oldalon tapasztaltam rosszat.


Több évig dolgoztam (nem csak eladói munkakörben) egy elegáns üzletben. Voltak kedves vásárlók, voltak közömbösek és ugye sajnos nagyon sok a bunkó, arrogáns gyökér (elnézést, de nem tudok másképp fogalmazni ezekről). De még ezekkel is kedves voltam, és udvariasan bántam, pedig gyakran kerülgetett a sírás. Akkor kezdtem el igazán undorodni az emberektől.


Viszont azt is tapasztalom, hogy van egy eladó típus, aki kiszúrja a normálisabb vásárlókat, akik tuti nem fognak kekeckedni és azokkal flegmák, bunkók. Ahelyett, hogy örülnének neki...

2019. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez oda-vissza dolog.Bunkók az eladóval,az megunja a sok szart,és ő is bunkó lesz.Ezzel sajnos öngólt is lőhet,én már pártoltam el olyan bolttól,ahol szinte mindig bunkó volt velem az eladó,miközben én sosem voltam vele az.Tudtam,hogy nem én vagyok a problémája,csak rajtam csattan az ostor,de egy idő után már nem voltam erre kíváncsi.
2019. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!