Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nekünk vagy nekik...

Szerintetek nekünk vagy nekik van igazuk?

Figyelt kérdés
1 lány beszólt nekem (és le is r*bizett)és én csak annyit mondtam,hogy ok aha biztos...erre meg azt mondja a nagyobbakat tiszteld(1 év van köztünk és kb annyit ért el,hogy 1 évvel többet ült az iskola padba)és aztán meg olyan is volt,hogy gyerek nap volt és zenét hallgattam (fülesen)és tudni illik,hogy megvolt engedve a telefonok használata erre meg ide jön és mondja tegyétek le a telofont mondjuk:aha majd a kedvedért biztos...erre megint a tiszteletes duma...szerintetek olyan nagy dolog ha a kisebb megvédi magát a "nagyoktól" vagy tűrjre el,hogy csesztetve van? (Helyesírásért bocsi nem vagyok magyarországi)

2019. jún. 12. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben szó sincs idősek tiszteletéről, egyszerűen csak be akar csicskítani.
2019. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyikőtöknek sem

Gyerekesek vagytok mindketten

Mennyi? 12-13? Aha,biztos. Kicsit gyurjal ra mert ez meg visszaoltásnak is nagyon sovany

2019. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.direkt nem akartam "erősen" visszaszólni mert akkor negmondhatott volna valami tanárnak
2019. jún. 12. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok még, mind a ketten. Ő azért mert fölényeskedni akar, te meg azért, mert foglalkozol vele.
2019. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!