Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi embertípusról?

Figyelt kérdés

Szóval az olyan emberekre gondoltam, akik folyton mosolyognak, boldogok(/nak látszanak). Segítenek mindenkinek, tényleg mindig számíthatsz rájuk, akkor is amikor nem is gondolnád. Tipikusan az az ember aki törődik mindenkivel, nagyon közvetlen és önzetlen.

Nekem volt egy ilyen ismerősöm, és sosem értettem miért csinálja ezt, számomra idegesítő volt. De komolyan mi a motivációjuk ezeknek az embereknek?



2019. jún. 12. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk az h qrvára letudjak tojni a negativ dolgokat.

Segítenek hogy mások ne szivjanak annyit mint ők.

2019. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyunk egyformák, nehéz megérteni más embert.

Van, aki abban leli örömét, hogy másnak keresztbetesz, kárörvend, stb.

Ők nem idegesítenek?

2019. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én véleményem szerint ilyen vagyok. Nekem jó érzés jónak lenni. E mellett lehetőség, hogy eltereljem a gondolataimat a rossz dolgokról (régi rossz döntések, gonosz emberek, társadalmi problémák), sajnos sokszor szorongok és ha napközben jót teszek az használ másoknak és az én lelkemnek is.
2019. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
"Mit gondoltok az alábbi embertípusról? ......" 'hogy sokkal több kellene belölük! A te tipusodbol meg SOKKAL-SOKKAL!!! kevesebb.
2019. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Két kezemet összetenném, ha minél több ilyen típusú ember lenne a környezetemben.
2019. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hűha, igen az utolsó mondatom eléggé negatívra sikeredett, sajnálom. azzal semmi baj sincs ha valaki segít az embereknek. azt már viszont ki nem állhatom, hogy ha valaki túl közvetlen, folyton próbál tanácsokkal ellátni, beleszól az életedbe. de számomra elég furcsa, ha valaki 0-24-ben mosolyog. Azóta is néha találkozunk és megy az utcán, egyedül és folyton mosolyog. mindig az a érzésem az ilyen emberekkel kapcsolatban, hogy valójában csak rejtegetnek vmit, hogy az ő életükben sincs minden rendben.

egyébként kedves utolsó, a megszólalásodból kiindulva, te is pontosan olyan ember lehetsz, mint amilyennek engem gondolsz.

2019. jún. 12. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Van, akinek ez a belső elhivatottsága. Van, aki ezt túltolja, és emiatt nyálas lesz. Van, aki ezt a tevékenységet burkoltan a "saját malmára hajtja a vizet" c. öncélú programját végzi.

Van, aki kiskorában nem kapott elismerést (vagy nem érezte, fogta fel), és így nagykorában kompenzálja ezt másokkal.

2019. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én halottam már olyat, hogy azok az emberek mutatják legjobban boldognak magukat a többieknek, akiknek szomorú gyermek koruk volt, vagy volt már elkeseredett szakasz az életükben, és azért akarják a többi embert boldoggá annyira tenni, hogy soha ne éljék át azt amit ők.
2019. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Segíteni jó érzés, egy mosoly vagy köszönöm is képes elönteni tök jó érzésekkel. :) (meg rosszul érzem magam, ha nemet mondok valakinek, nem akarok bűntudatot)
2019. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!