Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 évesen miért szeretem a...

24 évesen miért szeretem a 70's és 80's évekbeli hard rock és metal zenekarokat, mikor marhára nem volt része a gyerekkoromnak egyik sem? Valahogy azt a zenét szeretem, a maiakat meg hát, meghallgatom 1-2 tetszik is de olyan limonádé.

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Én a fekete kávét szeretem, de az se volt része a gyerekkoromnak :)


Mindenkinek van ízlése. Nem feltétlenül kell nosztalgikusnak lennie (én sem hallgatom ma már a Hupikék Törpikék mixet, pedig rongyosra hallgattam gyerekkoromban)


Olyan is gyakran megesik, hogy meghallok valahol életemben először egy számot - ami lehet egy teljesen más stílus, amit nem is hallgattam - és egyből beleszerettem.


Szóval nyugi, egyszerűen ezek jönnek be.

2019. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert jó zenék :D
2019. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsés esetben gyermekkorodban nem szexeltél, mégis szeretsz...
2019. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Én is a 70-80 as évekbeli zenéket hallgatom ráadásul bakelit lemezen.Büszke is vagyok hogy vannak bakelit lemezeim és a mai napig jönnek vissza divatba a hanglemezek
2019. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
18, illetve lassan 19 évesen én is a 80-as metálok felé hajlok. Leginkább a thrash miatt. A mostani core szirszarokat ki se állhatom. Jön 4 emo, elsírja/elsikítozza egy számban, hogy szar az élet, elhagyta a barátnője és öngyilkos akar lenni, semmi szóló, csak djentelnek jobbra-balra, a doboknak csak szólnia kell mint a helikopternek...érted. Azért a Megadeth - Holy Wars-ban volt valami jelentése a szövegnek, az intro riff letépi az arcodat, a szólótól feláll a szőr ott is ahol nincs, nem úgy néztek ki mint akiknek anyuci nem vette meg a nyalókát ezért eret vágtak, a dobok pedig játékosak és feszesek. Jó rá headbangelni
2019. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért mert jó ízlésed van.
2019. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!