Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más se szereti a magyar konyhát?

Más se szereti a magyar konyhát?

Figyelt kérdés

Az más kérdés, hogy nem is bírja a gyomrom. Nem is ehetek ilyet reflux miatt, de csak "kénydskedem".

Paprikás, zsíros, hagymás, fűszeres, nehéz.

Otthon csak ilyen volt, pl. gulyás után pörkölt nokedlivel. Jó étvágyat!


2019. jún. 16. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
A legjobb dolog a világon. A fokhagymás cuccokat ne felejtsd el. Nyami.
2019. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szeretem, bár sokszor tényleg jól esik a változatosság.

Azért egy tál tisztességes birkapörköltet a világért se cserélnék el semmi másra :D

2019. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Én sem szerettem soha sem. Inkább a mediterrán konyhát preferálom.
2019. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy magyar de a konyhát imádom. Legjobban a saját gulyásomat szeretem amit persze még mindig fejlesztek. A többségnek túl csípős lenne.
2019. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megennék most egy jó fokhagymás lángost.
2019. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én amúgy az "igényes" konyhát szeretem, függetlenül attól, hogy magyar-e. Pl. szerintem a lángost szerintem le kéne tagadni, hogy magyar. De mondjuk egy jó alapanyagokból készült halászlé vagy Eszterházy torta bármikor lecsúszna. Tényleg a magyar édességeket se szereted?
2019. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt igen :D
2019. jún. 16. 19:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre, szeretem a kínai konyhát, az olaszt is, görögöt is, de a magyar az alap. Valahogy annyira a részemmé vált, hogy nem is érzem opciónak, hogy ne szeressem.
2019. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Én imádnám minden ízében de sajnos nem bírja a gyomrom a zsírt. Az ilyen kajákból mint pl. pörkölt, csak keveset tudok enni.
2019. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem azt a paprikás-hagymás zsírban tocsogó, panírozott, disznóhús alapú maszlagot, amit magyar konyha címszó alatt elő szoktak adni. Ugyanakkor nem vagyok biztos benne hogy tényleg ez a magyar konyha, szerintem ez inkább csak az igénytelen, óccsó tömegétkeztezés, de sokkal jobban hangzik, ha valami komoly nevet adunk neki.
2019. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!