Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámul meg minden második...

Miért bámul meg minden második autós, amikor a buszmegállóban állok?

Figyelt kérdés

Azon agyalok, mi olyan érdekes azon, ha valaki várja a buszt. Nagyon zavaró, amikor végignéznek rajtad, megy kocsival de még a fejét is hátraforgatja, hogy bámuljon.

Ti is észrevettétek?



2019. jún. 16. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Vagy csak szimplán tetszel nekik, vagy csak simán bambák. Azon nem kell meglepődni hogy nem az utat vagy a tükröt nézik vagy videóznak út közben, látszik is mennyi baleset van nap mint nap.
2019. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Lány vagy? Velem is ez szokott lenni. Engem is megnéznek és nagyon zavar.
2019. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nő vagyok és én is kiszoktam nézni az ablakon vezetés közben, néha összeakad a tekintetem egy-egy emberrel, de ez semmit nem jelent. Nem bámulok direkt senkit.

Vannak a tahó férfiak, akik meg mindenkit megbámulnak, rettentő sivár lehet az életük.

2019. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
19/f
2019. jún. 16. 21:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megszoktak. Sokat agyaltam, hogy miért, de nem azért, mert valamit akarnak, hanem csak néznek, hogy 'jé, ott egy ember'. Erre akkor jöttem rá, amikor kocsiban utaztam és én is néztem az embereket, de csak reflexszerűen vagy nem tudom, csak meg kellett nézni, hogy ott van egy ember. Egyébként lány vagyok.
2019. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy különlegesen öltözől vagy menő a hajad. Esetleg fura a testtartásod. Mert ha hátra is fordulnak, akkor biztos van rajtad vmi érdekes.
2019. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Autós vagyok, én azért nézem, hátha ismerős, aztán elviszem. Engem is néznek ha nem autóba ülök,de én kövér vagyok, lehet azért mert ilyen kövér srácot ritkán látnak.


21/

2019. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Körültekintő vagyok, nézek erre, nézek arra, figyelmesen vezetek, ne hogy valaki ki jöjjön elém, leginkább a buszmegállóból is szokott ember átt menni a másik oldalra ezért figyelek nem szeretném el ütni, vagy csak úgy pont arra nézek, esetleg furcsán öltözöl vagy te is keresed velük a szemkontaktust én ilyenkor azt szoktam hinni nem e ismerős? Stb....
2019. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Mivel írtad, hogy nem lány vagy így tuti nem a szépségedért bámulnak meg. Az én tapasztalatom alapján (fiú vagyok), a legtöbb ember azért bámulja végig a "vonzó nő" kategórián kívül eső embereket, mert egyszerűen éreztetni akarják velük, hogy lúzerek és ciki ácsorogniuk a buszra várva, amíg ők a fűtött és kényelmes kocsiban várnak a zöldre. Olyan is volt már, hogy látványos lenézéssel gesztikulált nekem, de ma már lesz**om az ilyeneket. Csak az ilyenek elfelejtik, hogy ha mindenki olyan felszínes lenne, hogy autó nélkül a szomszéd utcába se lenne hajlandó elmenni, akkor élhetetlen lenne az összes város.
2019. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én attól vagyok ki, mikor mennék át az úton de az autós akire várok hogy elmenjen még lassít és engem bámul. -.-
2019. jún. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!