Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért a bmw merci meg...

A nők miért a bmw merci meg audi autós srácokkal vannak? Például a suzuki vagy a b corsa miért nem jó?

Figyelt kérdés

A gyerek az apjára fog hasonlítani, nem az autójára.

Miért diszkriminálnak ilyen felszines dolgok alapján? Én már nem hiszem el. De ők maguk meg busszal járnak.


2018. nov. 12. 21:07
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el tényleg. Persze mondják hogy nem az számít, de ők maguk se gondolják komolyan. Tudják jól hogy lefele nem jönnek össze senkivel. De felfele is csak ha jóval felette van a férfi. Akinek meg nincs jó állása, sincsen átlag feletti keresete és pénze luxus telefonra meg luxus autóra az meg szerencsétlen idióta szerintük.
2018. nov. 12. 21:14
 2/32 anonim ***** válasza:
62%

Én alapvetően nem kocsi alapján választok (nem is értek a kocsikhoz)

Legyen értelmes és művelt (+ne legyen paraszt) a fickó.

(az nekem nem elég ha elhiszi magáról ,hogy az. Legyen valóban művelt és okos, ezesetben valszeg kilóra megvett.)


Kérdésedre válaszolva, szerintem bizonyos nők státusz szimbólumként tekintenek az autókra.

"BMV? Remek ő már elért valamit, és anyagi biztonságot nyújt"- na szerintem ezek a nők így gondolkoznak.

Persze az hogy ilyen kocsikkal száguldoznak eggyesek az nem jelenti azt hogy valóban elértek bármit is az életben :D

17/L

2018. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem meg kocsim sincs es meg is van egy jol kinezo okos baratnom mar 3eve. Ez hogy lehet?
2018. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

A most már férjemnek autója sem volt. 😄 Esküvő után vettünk a nászajándékokból. Lassan 10 év házasság után sincs BMW-je vagy Audija.

De a gyerekek hordozására nekem lesz egy Mercim. Menőbb leszek, mint a Férjem. 😄

2018. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak Ladája van és mindig nyüstölöm hogy inkább keressen kevesebbet de többet legyen velem. De sajnos benne is benne van ez a felszínes gondolkodás, a héten nem is fogom látni a munka miatt..
2018. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Adjak zsepit, hogy feltörölhesd a könnyeidet?
2018. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Miért válaszoltok ennek a bombanős kreténnek normálisan?
2018. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

Szia. Nálam a Suzuki az jó pont. :D A BMW-t egyenesen rühellem, csak a magyon luxus külsejű tetszik.

Dehát a lwgjobb akkor is a Nissan Skyline GTR 35. Amúgy félreértés ne essen. A páromnak autója sincs. Nem is volt neki mégis imádom.

Sajnos a mai lányok 96%-a megy csak az ilyenekre. :/

2018. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%
Tévhit, tévhit, tévhit. Próbálj meg belőlük minél hamarabb kigyógyulni a saját, jól felfogott érdekedben.
2018. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Audim van, mégsincs barátnőm. :( Ez hogy lehet, az enyémből kihagyták volna a puncimágnest? Nem. Egyszerűen csak nincs szerencsém a nőkhöz.

Egy csomó srácot látok 100 ezres autókban, tök szép lányokkal. Nem értem mit panaszkodsz.

2018. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!